Шукаю компанію з дітьми для поїздки на авто в Болгарію.Хто їде машиною,ми самі не хочемо їхати по Руминії. Їдемо своєю машиною- двоє дорослих(я та чоловік), з дітьми 4 роки та 8 місяців.
Пересування тільки в день.На ніч не хочемо їхати.
До дати не прив"язані-липень,серпень,вересень.
Плануємо їхати на Чернівці,ночуємо.В Чернівцях,чи по дорозі до кордону пропоную зустрітися. Далі перетин кордону.Руминія.
Наявність навігатора,з провіреною картою (кум їздив не один раз,дає нам в користування).
Так як швидкість по Румунії 50 км в час,то думаю прийдеться нам десь заночувати,а можливо і ні.
Ответ дляВечно недо...
проблеми не має,щоб не самим їхати
По опыту автомобильных путешествий, лучше ехать самим, чем с незнакомыми людьми. Для чего вам компания в данном случае? Лучше ехать самим и ни под кого не подстраиваться... Румыния - прекрасная страна, и опасностей там на порядок меньше, чем у нас...
А почему Вы так Румынию боитесь?))) Мы заезжали в Румынию ночью. Муж, я и ребенок 2.8 лет. 10 вечера начали перебираться по горам. Вот я бы не советовала по темноте в незнакомых горах. Там такие обрывы. Но сама страна очень классная, чистая. Дороги супер, люди доброжелательные. Если что мы 2 недели катались по стране.