Бабка-ежика• 13 июня 2017
Порадьте ресторан у Львові)
Цікавить де готують смачний салат( проюбляємо Цезар з курчам) або будь які свіжі зелені Великі цікаві салати з листя салату). Також м´ясо...
Хочемо сьогодні повечеряти з чоловіком. Всім наперед дякую)
Бабка-ежика
• 13 июня 2017
Ответ дляhrystia
’Ресторація Бачевських’, в центрі.
Про них якраз думала, дякую) ніколи там не були...
Схема сыра• 13 июня 2017
Ответ дляhrystia
’Ресторація Бачевських’, в центрі.
+1000000000000
очень он нам нравится
Печальки.нет• 13 июня 2017
Мы в Бачевских попали без брони на ужин. А на обед как-то бронировали. Но я +100000 за Бачевських
Ответ дляKara1985
Реберня ’Під Арсеналом’ - зайдите обязательно. Я таких вкусных рёбер ещё нигде не пробовала.
В ’Домі легенд’ очень вкусные драники с грибами и свининой.
А в кав´ярні ’На бамбетлі’ просто изумительный вишнёвый штрудель
Так, штрудель у кав´ярні ’На бамбетлі’ дуже смачний) І кава з медом та лимоном)