Трактор Вика• 19 июня 2017
Як забрати заяву з поліції.
Відпочивали з чоловіком минулого тижня в одному з міст України. Були ввечері на дискотеці, якийсь хлопчина п´яний достався до нас, почав щось горланити, бармен викликав поліцію. Хлопчина почав ще поліції хамити, поліція до нас звернулися, щоб ми написали заяву. Це була вже 4 ранку, ми хотіли вже йти, взяли і написали. Тепер його мама телефонує до нас і слізно просить, щоб ми забрали заяву.
Звичайно він сам винен, він міг би і бійку влаштувати, якби не поліція, та й ще він був з дружками. Хто знає чим то все могло б закінчитися.
Але тепер мені його вже шкода, а ще більше шкода його маму. Я можу забрати цю заяву у своєму місті, і не їхати туди, де я її писала, бо це за 500км?
Трактор Вика
• 19 июня 2017
Ответ дляКаяспер
Не забирайте.
Та мама його просить, розповідає, який він хороший син.
Каяспер• 19 июня 2017
Ответ дляТрактор Вика
Ну и что? Вы же знаете, что никакой он не хороший. А маме раньше думать надо было.
Лунтик-паунтик• 19 июня 2017
Ответ дляТрактор Вика
и вы ей верите?
И телефон ваш ей видящая написала?
Трактор Вика
• 19 июня 2017
Ответ дляЛунтик-паунтик
и вы ей верите?
И телефон ваш ей видящая написала?
Телефон очевидно дали в поліції, ці певно теж вже прийшли до тями і думають, як закрити справу.
]Mrs.Сексуальность[• 19 июня 2017
Поставьте Ее номер на блок или ложите сразу трубку.завтра этот хороший парень опять что-то вычудит.Пусть ответит один раз ща свои поступки,в следующий раз будет думать
Каяспер• 19 июня 2017
Ответ дляТрактор Вика
Я б на них еще пожаловалась за разглашение личной инфы.
ОченьПриятно-Царь• 19 июня 2017
На сколько я знаю сейчас нельзя забирать заявление. Оформляют мировое соглашение где вы пишете что претензий не имеете.
Лунтик-паунтик• 19 июня 2017
Ответ дляТрактор Вика
полиция пришла до тями и дала матери преступника ваш телефон?
Езжайте, что тут 500 км.
Виниловая пластинка• 19 июня 2017
Ответ дляТрактор Вика
вы заберете, а он завтра снова полезет в драку. и не дай бог что случится.
дадут ему админку хулиганку максимум, это не страшно.
зато в след раз может не полезет.