Хочеться змін — вирішила підстригти "челку" (чубчик?? :D). Але тепер проблема - де знайти майстра, який не просто гарно стриже, але й, як стиліст, зможе підібрати мені форму челки відповідно до моєї форми голови, типу волосся і т.д.?
Раніше мала невдалий досвід, тому тепер важко комусь довіритись у такій серйозній справі.
Краще, якщо у майстра буде портфоліо робіт, щоб мати приблизне уявлення про його таланти:)
Всім наперед дякую за поради!
annetta888• 22 июня 2017
Валерий Стройнванс
Поищите в инете. Он и стилист, и ведущий программы по стилю на ск1
Самый-самый-самый