ivva• 12 июля 2017

Порадьте класних україномовних аніматорів Київ і обл.

Дійсно гарних для малечі!
Иля• 12 июля 2017
Какая часть Киевской обл.?
Sv_Olga1• 12 июля 2017
Ми святкували ДН донечки в дитячій планеті на Борщагівці. У нас аніматори Фіксики були. Вони працюють і з виїздом. Нам дуже сподобалось. До речі, там будь-які персонажі є і всі, по бажанню можуть провести свято українською
Sv_Olga1• 12 июля 2017
Соррі...думала одне, написала інше...ми були не в дитячій планеті, а в печері казок на Борщагівці