Фигура мечты• 14 августа 2017

Куди і як пожалітися за вигул собаки без намордника?

Доброго дня! Порадьте, хто стикався з таким. В багатоквартирний будинок переїхала молода сім´я з дитиною і бійцівським собакою(під буль чи стафоршир, точно не знаю). Так як сім´я з дитиною гуляють на площадці в парк де є місце для вигулу собак не поспішають. Вигулюють собаку без намордника на дитячій площадці, на зауваження чому песик без намордника не реагують, огризаються на прохання забрати собаку з площадки подалі від дітей. Власниця виглядає неадекватно судячи з того що вона говорить у відповідь - хамить! Пес молодий, не тренований. Кидається на пташок і листя, яке гойдається від вітру. Страшно відпустити на пару метрів дитину від себе. Я маю очевидно звернутися в поліцію? Чи можна розраховувати на те що зроблять бодай зауваження цим людям. Куди ще можна звернутися в такій ситуації? Сусіди їх бояться й збиваються в кучку разом з дітьми на площадці коли виводять того песика і нажаль мало хто крім мене робить зауваження...
Обращеница• 14 августа 2017
В полицию, это админ нарушение

ПушАпница• 14 августа 2017
Вызывайте полицию или участкового.
Пэрисхилтонша• 14 августа 2017
Хозяйка нарушает сразу 2 пункта правил выгула собак.
Выгул без намордника и выгул на детской площадке.
Пробуйте вызывать полицию.
автор Фигура мечты • 14 августа 2017
Ответ дляПушАпница
Вызывайте полицию или участкового.
Дякую, думаю наступного разу так і зроблю. Єдине, що мене хвилює, так це те що вони вже стикплися з цим і мають якісь пільгі по інвалідності, тому їм все сходить з рук. Можливо варто зібрати колективну заяву зі скаргою мешканців, щоб було ефективніше... навіть не знаю.
ПушАпница• 14 августа 2017
Ответ дляПервая леди колхоза
А инвалидности то тут при чем?
Сливочная пенка• 14 августа 2017
Довідка по інвалідності дає право на утримання псо бійцівської породи?
Обращеница• 14 августа 2017
Ответ дляПервая леди колхоза
Конечно, должны быть свидетели и не один. Можно еще сфоткать
автор Фигура мечты • 14 августа 2017
Ответ дляСливочная пенка
Чесно я не сильна в юриспруденції, тому не знаю тонкощів. Просто подумала, що можливо на них не мають через це впливу, оскільки поліції вони чомусь не бояться... Уже їм неодноразово казали що викликаємо поліцію якщо не заберуть пса, вони не реагують і не бояться...
автор Фигура мечты • 14 августа 2017
Ответ дляОбращеница
Дякую за підказку. Сфотографую обов´язково!

автор Фигура мечты • 14 августа 2017
Ответ дляПушАпница
А инвалидности то тут при чем?
Можливо вони не платять штраф, так як мають якісь пільги. Тому й не надто бояться...
_ХАТШЕПСУТ_• 14 августа 2017
а вы их не предупреждайте, просто сразу вызывайте полицию, пока они на прогулке и не смотались
никаких льгот в связи с инвалидностью у них нет
Я такая боевая• 14 августа 2017
Ответ дляОбращеница
или на камеру снять
Компас Ижевска• 14 августа 2017
Отравите эту собаку. Нифига им полиция не сделает, проверено.
Собака молодая, глупая и не обученная. Это легко сделать.
неДоПриличий• 14 августа 2017
Ответ дляКомпас Ижевска
Тогда уже лучше хозяев, собака то тут при чем?
Шумелка Мышь• 14 августа 2017
Надо узнать все данные (фио) и в суд заяву.
Полиция ну приедет пару раз и все. У них щас основная задача машины бить казенные...
А вы соберите подписи с соседей и летс гоу.
+фото материал.
Только пишите заявление по всей строгости:мол опасно для деток.
Обращеница• 14 августа 2017
Ответ дляШумелка Мышь
+фото материал.
да вы шо) и про шо заява в суд? шо писать? тревога-тревога волк украл зайчат?
автор Фигура мечты • 14 августа 2017
Ответ дляШумелка Мышь
+фото материал.
Дякую!
автор Фигура мечты • 14 августа 2017
Ответ дляОбращеница
Думаю перше має бути повідомлений участковий про проблему і сім´я має бути взята на контроль. В суд навряд чи одразу заява піде. Має бути зафіксована підстава до розгляду мабуть.
Пэрисхилтонша• 14 августа 2017
Ответ дляПервая леди колхоза
Ну конечно. Это возможно только если ттт собака нанесет вред кому-то или чему-то.

Шумелка Мышь• 14 августа 2017
Ответ дляОбращеница
Блин,в Америке на каждом углу в суд пишут и дела выигрывают)))
А у нас,пока не клюнет петух- ничего не предпринимается.
Шумелка Мышь• 14 августа 2017
Ответ дляПервая леди колхоза
Как минимум начать с этого.
Вы правы!!
Каяспер• 14 августа 2017
Ответ дляПэрисхилтонша
Пробуйте вызывать полицию.
Каяспер• 14 августа 2017
Ответ для_ХАТШЕПСУТ_