Можу надіслати Новою поштою.(Напишіть адрес Нової пошти,№ відділення,прізвище,ім"я по-батькові і свій номер телефону)
karandashik 80• 17 августа 2017
А вы не боитесь, что там кишечная палочка??? Какая-то жаба в банке...
Ответ дляKATIA _V
Такую вкуснятину никто не хочет)))
Ніхто ще не розпробував.А Ви часом не хочете?
Ответ дляkarandashik 80
А звідки там взятись кишечній палочці?Прочитайте спочатку інформацію в інтернеті.
karandashik 80• 17 августа 2017
Ответ дляМаряна Семків
Грязная банка, тряпка, неизвестного происхождения жаба в банке....
Ответ дляkarandashik 80
Якби була банка брудна,то гриб у ній би не жив.Звичайно миючими засобами банку мити не можна,краще содою і господарським милом і сполоснути кип’ятком.Ви попробуйте гриб.Це дуже смачний напій на смак,як квас,ще й корисний.