Мульйонерша• 28 декабря 2019
Можно ли есть яблоки при акне?
Мандарины,яблоки?Не будет ли от них ещё больше сыпать?Например одно яблоко в день.
Перемелица• 28 декабря 2019
Якщо у вас немає алергії, той сипати не буде. Що ж тоді їсти, як не фрукти
Мульйонерша
• 28 декабря 2019
Ответ дляПеремелица
Нет вроде аллергии.Но дерматолог сказала сладкое нельзя,фрукты ведь это тоже сладкое
БезникаЯ• 28 декабря 2019
Ответ дляМульйонерша
Фрукты можно. Нельзя сахар. Вам как раз из фруктов хоть какую-то сладость и соль с овощей получать надо. Я так тоже на диете сидела, что сахар ниже нормы стал.
Мульйонерша
• 28 декабря 2019
Ответ дляБезникаЯ
Спасибо)
Банан-барабан• 28 декабря 2019
мне помогло вообще отказаться от молока
добавляла его только в кофе
Перемелица• 28 декабря 2019
Ответ дляМульйонерша
У фруктах не той цукор, що в солодощах. Від одного яблучка нічого не буде. Сестрі рекомендували прибрати з раціону все солодке, смажене, копчене, соління і молочку. Фрукти, овочі, нежирне м´ясо та рибу можна було вживати. Але їй не допомогла дієта, була в багатьох лікарів, ніхто не зміг вилікувати акне. Стан шкіри покращувався, але не настільки, як хотілось.
Мульйонерша
• 28 декабря 2019
Ответ дляПеремелица
Спасибо за ответ)