Nelya_schelkova12• 14 октября 2017

Данні відправлені до персонілізації це паспорт є вже?

Зайшла на сайт щоб перевірити паспорт . Там пише (данні відправленні до персонілізіції 5.10. 17 )тобто паспорт готов? Чи коли він буде готов?
chitay• 14 октября 2017
После такого состояния я через месяц получила((((

annnochka1• 14 октября 2017
У меня отправлены 30 августа, в ДМСУ сказали в конце октября забирать
krokus.999• 14 октября 2017
У меня в паспорте стоит отметка о выдаче в эту дату, хотя он приехал только через 5 дней в пункт выдачи (срочный).
scorpionxnk• 14 октября 2017
играет роль по срочной заказывали или обычный срок.
Білосніжка• 14 октября 2017
Отримаєтн не скорше чим через місяць
Білосніжка• 14 октября 2017
Я здавала 22.07,дані відправлені були 19.08 отримала 07.10
автор Nelya_schelkova12 • 14 октября 2017
Ответ дляkrokus.999
Тобто у вас писали що вже видали паспорт але приїхав після пяти днів після тої дати. В мене також терміновий вже 2 з половиною тижні пройшло ще нема ((((
Ответ дляscorpionxnk
Терміновий подавала новими в в 3 рази більше . Думаю коли вже буде вже пройшло майже 3 тижні