Совбез• 22 октября 2017
Мене обманули, і роблять говорять , що я сама все спортила...
Я пів року зустрічаюсь з іноземцем, ми переписували на початку, потім він приїхав до України.... Ми провели чудовий день.... Потім через місяць зустрілися в Варшаві... Потім в липні в Берліні.....коли, я була в Берліні , він я була в нього 4 дня, з яких один тільки провели разом, то він на роботі до 10 годині , то має зустріч....я не сварила.. просто ставилися з розумінням. Коли ми були разом в Варшаві та Берліні , я замітила, що до нього часто пише, якась Оля, я промовчала, ми з того часу не бачилися до жовтня, він говорив, що занятий дуже, багато роботи, але за той час встигнув два рази з´їздити на відпочинок з дочкою по тижню... Я також поставилася з розумінням.... Все ж таки дочка, і вони бачаться раз на місяць....добре . Приїхала я в жовтні. Зустрів , пішов на роботу... Все було добре... Вранці , до нього почала дзвонити Оля. Мабуть дзвонила більше 20 разів. .. потім написала , що хвилюється , що він не дзвонить .. . Я запитала , хто вона, він відповів , що колега...добре. я приїхала до нього трішки хвора, і в мене видно від переживання і хвороби піднялася температура. Я випила ліки та пішла в ліжко. Видно коли , я спала він з нею переписуватися, бо коли я зайшла в кімнату, він від комп´ютера встав, і тут прийшло повідомлення від Олі , щоб він не хвилювався і не дзвонив більше до неї. Я знову запиталася.... Він відповів, що вона в нього закохана. .. потім в туалеті закривався з телефоном. Я мовчала, потім сказала, що колеги таке не пишуть.. потім , бачила, що на фейсбуці на сторінках різних жінок сидить..... Повернулася я додому, вирішила, сказати , що я нього не тримаю, і хай іде, він сказав, ,що це не порузуміння, я одна в нього. Тут я зайшла на фейсбук, мені одна знайома попросила перевірити свого мачо чи не поведеться на мене..... Ну я також попросила , щоб вона добавився до мого і також перевірила..... І хоп.... Вона присилає мені скрін, де він пропонує їй зустріч. Я написала , що це таке , він почав на мене кричати, що я його зрадила цією грою...., Що зруйнувала , наші відносини, недовірою, ревнощами, що я занадто убога... Добавлю , ми переписується або здвонимо тільки ввечері, і він часто не відписувати мені ввечері, або відпише в опівночі...добре...і ще мені 33 років , а йому 52 років,.... Я знаю, що я також не права, що погодилася на цю авантюру.. він мене всьому звинувачує.... Що мені треба було краще мовчати завжди. . чи я правду роздула з мухи слона
Слухи-руки не распускаю• 22 октября 2017
Ответ дляРевнивая жена
Один вопрос - нафиг он вам в 52 года?
Это не один вопрос- В этом ВЕСЬ вопрос. Сколько внимания дедушке....
Совбез
• 22 октября 2017
Ответ дляТамбовский мел
простите, но 4 свидания за полгода - это вы не встречаетесь, и никакие права заявлять на него не можете
вы приятно проводите время - не более того, никаких обязательств там нет и не будет
ну и в 33 связь с 52-летним иностранцем - это кроме меркантильности никак не назовешь, а мужик везде мужиком остается, хоть у нас, хоть за пределами страны
Дякую, я почула
Совбез
• 22 октября 2017
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Точно, але мені, треба добрий підсрачник, щоб до мене дійшло..
пышка_мышка• 22 октября 2017
Ответ дляДоставучая
при температуре 39 лежат и спять, а не не советчице простыни выкладывают.
Чего все такие злые не пойму? То писать не умеет, то спи, не пиши на советчице
Может человек запутался
Потрындельница• 22 октября 2017
Автор, что ж вы себя так не цените...33 уже не 20...не тратьте время на этого ....козла. К тому же он вам в отцы годится...
Совбез
• 22 октября 2017
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Есть немножко... раз вошла в положение, поняла и простила, второй, третий... НЕЛЬЗЯ быть такой терпилой! Об Вас так всю жизнь мужики ноги вытирать будут, а Вы... простите. Подумайте о произошедшем, научитесь себя любить и не давайте делать из себя дурочку.
велике дякую, Вам,
,
Sweet_Dreams_• 22 октября 2017
Ответ дляДоставучая
На кой вам старый пердун ?
Нафаня Маня• 22 октября 2017
Ответ дляпышка_мышка
Может человек запутался
Поддерживаю! Какие все злые, не угодишь прям!
Надо чтобы писала, как копирайтер, и умницей-разумницей была, как Василиса Премудрая, и выбирала себе молодого перспективного вместо 52-летнего альфонса... Бесконечный список добродетелей должен быть!
Только тогда Советчица поймет и поддержит! Капец какой-то.
Автор, это очень хорошо, что вы увидели неладное и засомневались! ОЧЕНЬ хорошо. Лучше сейчас, чем потом.
Вы все подозреваете правильно. Старый козел (простите) находит наивных и одиноких, и развлекается на полную катушку. Наверное, молодость отпускать не хочет.
Обвиняет вас? Да пусть засунет свои обвинения себе в одно место. Так ему и передайте.
Совбез
• 22 октября 2017
Ответ дляSweet_Dreams_
На кой вам старый пердун ?
Боже, я запуталася...
Здесь на минутку• 22 октября 2017
Він такий , і нічого з ним не вдієте . Ви повинні розуміти , що всьому є своя межа і на жаль Ви є одною з багатьох ... Я теж така розуміюча і добра , і в цьому моя біда... тримайтеся автор , перемучитесь , перехворієте цим і потім будете згадувати з посмішкою . Уроки долі - безцінні , хоча обходяться нам чималими переживаннями
Совбез
• 22 октября 2017
Ответ дляНафаня Маня
Дякую, за підтримку
Sweet_Dreams_• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
Боже, я запуталася...
в чем? Если вы частично сами дорогу оплачивали к этой пенсии? Ради чего? Секса ?
Совбез
• 22 октября 2017
Ответ дляЗдесь на минутку
Я не обманюють, то думаю , що інші також. Також хочеться вірити
Простоваля• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
Чи я щось не розумію, яв мене вже голова не варить, маю температуру високу , вже чотири дні. ... Може я дійсно дурна
Нащо воно вам в 33роки?
Підстаркуватий гулящий.
Совбез
• 22 октября 2017
Ответ дляSweet_Dreams_
Та і секс, там не сильний
Простоваля• 22 октября 2017
Ответ дляПлету интриги
Удалено администрацией...
Ось у вас точно внутрішня отрута по мозку тече.

Боюсь признаться• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
Зовсім не давав лишні гроші тільки на дорогу, і то буває не додасть
престарелый жлоб дон жуан
напуркуа он Вам молодой 33-х летней сдался?
хотите иностранца.так выбирайте по моложе и не такого жлоба гулящего
он Вас просто юзает и держит за дурочку.сорри
у него таких целый список
Боюсь признаться• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
Та і секс, там не сильний
так а какой тогда в этом пердуне старом смысл?
Простоваля• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
Та і секс, там не сильний
То що ви отримуєте?!
Ні рідної душі, ні тіла, ні краси, ні грошей, ні сексу.
І далі буде ще гірше, особливо з тілом та сексом. Вам буде під 40, а йому вже 60.
Плету интриги• 22 октября 2017
Ответ дляПростоваля

Неужели и Вы писать по украински не умеете - это точно бардак !
Сигарный шланг• 22 октября 2017
Я так зрозуміла, що в нього багато жінок...
А розсердився він на вас, бо ви це викрили.
Забудьте те іноземне 52річне мачо:)
Нафаня Маня• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
Дякую, за підтримку
Только не плачьте, пожалуйста.
Закрывается одна дверь, открывается другая - это правда!
Сама была в подобной ситуации.
Я сейчас такая счастливая, вы не представляете! Уже 11 лет в браке с любимым мужем.
А ТУ дверь захлопнула и еще замок сверху навесила, чего и вам желаю!
Сама была в подобной ситуации.
Здесь на минутку• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
Я теж хочу бачити тільки добре про чоловіків , а вилазить протилежне ((((
Простоваля• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
Будете дивитись на 60 літніх, коли вам стільки ж буде. Ну хіба що він в 60 буде, як Gianluca Vacchi в своі 50.
Плету интриги• 22 октября 2017
Ответ дляНафаня Маня
Только не плачьте, пожалуйста.
Сама была в подобной ситуации.
если закроет эту - другая вообще может не открыться - с ее тараканами
Дежурняшная• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
та пошлите его нах.... старый козел, молоденького тела хочется, так еще и кобенится! плюньте на него и живите для себя!