sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff

Советчица - Заказы и покупки - Заказы и СП
anonim_72
Всех анонимов аноним• 18 сентября 2012

Почему многие СП обманывают потенциальных покупателей?

Занимаюсь розничной торговлей более 15 лет, знаю цены опта практически по всей Украине. Недавно решила попробовать торговлю на кидстафф: когда изучала здесь ассортимент и цены на мой товар, неприятно удивилась, под видом СП создают ссылки на свой сайт, пишут небольшой процент ( типа себе как посреднику), в итоге получается не 10-20% как пишут, а все 45- 50. Зачем обманывать покупателя? СП слово для привлечения клиента?
показать весь текст
32 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_4
Аноним• 19 сентября 2012
31
Зіштовхувалась з подібним неодноразово.
Займалась колись ТМ ’Габби’ і ТМ ’Одягайко’.
Саме працівниця складу та і-нетмагазину є організатором СП на кідстаффі і не лише.
Мінімалка відсутня, викуп два рази на тиждень і т.д.
Але найцікавіше, що вона майстерно знищувала всіх конкурентів саботуючи їх замовлення, коли вони до неї надходили.
Особисто мені телефонувала разів з 5 та погрожувала не добираючи слів...
Відшукувала всіх через посилання на свій сайт, писала в ЛС вимагаючи всі дані, а потім через них дізнавалася хто надіслав замовлення і що ця людина є її конкурентом.

Щодо завищених цін в СП. Справді для кожного свої умови і своя ціна. А ще дехто змушений купувати не у виробника, а також у посередника - тому й ціна набагато вища, бо на даній продукції заробляє вже двоє + сума доставки + 2%приватбанку(1% - за пересилання власних коштів + 1% постачальнику, щоб з нього не зняли комісію).Сьогодні сплатила майже 2000грн за замовлення, комісія банку майже 40грн... Хтось має змогу придбати продукцію на місці без пересилки і сплатити готівкою(без комісійних банку), а зараз це шалені кошти. Зіштовхнулася з наступним: умови постачальника зібрати немаленьку мінімалку ростівками та я знаю людину, котра купує там без ростівок і без мінімалки. В когось НП та інші перевізники під боком, а в когось в іншому місті і щоб отримати/надіслати посилку потрібно ще витратися на проїзд(теж не кілька грн, в мене мінімум 12).
Звідти й завищена ціна та насправді чистий заробіток просто смішний.


anonim_30
Аноним• 30 сентября 2012
32
Ответ дляfefnena
А как сделать пересылку бесплатной по НП??
Действительно- как? За свой счет?
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого



Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff