ПП-шница• 1 час назад
Як бути далі. Знайомство із молодшим чоловіком.
Їхала з донькою в міському транспорті.
Поруч сів чоловік і через декілька зупинок зав´язалася розмова із побутової теми.
Мені 45, йому 42. Моя донька так криво дивитися.
Як наслідок, виявилось, що ми живемо через декілька будинків поруч.
Залишив свій номер телефону, сказав, буду рад зустрічі.
Чи варто спробувати, давно в розлученні, без відносин...
УжеВотДа• 59 минут назад
Вы такие решения не можете в 45 принять самостоятельно? Тогда вам рано с кем-то заводить отношения
ПростоБелка• 1 час назад
Конечно, почему нет? Не ожидайте многого, просто посмотрите) Будет у вас ухажёр, ещё и живёт недалеко)
Тоска в носках• 59 минут назад
Омг... Я думала, лет на 15 младше.
Автор, не чудите, это вообще не разница в таком возрасте
Бешене сарі• 59 минут назад
Менше думайте про різницю. Моєму 40.мені 45. Стосунки супер. Бо иак мохом поростете і в бабою станете. Треба думати про себе. Діти виростають.а ти лишишся сама.
Доктор Варвар• 58 минут назад
в мене була різниця в 17 р. ну шо ? просто по ситуації було добре. якщо що,він був повнолітнім, розумним і харизматичним. не шкодую.
Бешене сарі• 57 минут назад
Ответ дляМастерЮля
Хотите так и ездить в общественном траеспорте?
Сейчпс умные мч пересели в общ.транспорт. так как авто останавливают. А вот в тралике никто не трогает
Все будет, но потом• 52 минуты назад
Така різниця, я подумала років 10-15. Нормальна різниця, якщо чоловік цікавий, то чому б і ні. Візуально ви йому явно сподобались, так що навряд цих 3 роки його злякають.
МастерЮля• 56 минут назад
Ответ дляБешене сарі
Отсутствие брони тоже такое себе приобретение
мистерЛяпсус• 56 минут назад
Вы реально отличите человека, которому 42 и 45 - и мужчину, и женщину? Это в 16 мы отличаемся от 13-летних ) И даже 30 и 35 - есть разница. Но потом..
MacOS-ница• 56 минут назад
Конечно варто, чи не разницу в возрасте нашли.
Вот здесь разница в 10 лет, и ниче, детей плодят и любятся
Бешене сарі• 55 минут назад
Ответ дляТоска в носках
И дочка тут каким боком с ее кривыми взглядами
Менше на це звертати уваги треба)))діти егоїсти. Вони виростуть і пвдуть. Якби я колись зважала на криві доччині погляди то так би і лишилася сама. А так я маю класного чоловіка. З дочкою гарні стосунки.але вступила в внз і в неї своє життя.є хлопець
Барвіночка• 55 минут назад
Ответ дляМастерЮля
Такой вопрос может быть только от тупой малолетки🤣
Тоска в носках• 54 минуты назад
А как это у вас разговор на бытовые темы в транспорте выявил возраст? Что вы вообще молчите, автор, вы тролль?
мистерЛяпсус• 54 минуты назад
Ответ дляМастерЮля
Ага. Нужно ждать до 70-ти. Принца Монако
ГонУрова дівка• 53 минуты назад
А дочку за хлібом відправите?
В мене сусідка так двох дітей на хлібокомбінат відправляла,де пекли дуже смачний хліб.😁
Тоска в носках• 53 минуты назад
Ответ длямистерЛяпсус
У него своя принцесса есть
ПП-шница
• 51 минуту назад
Ответ дляТоска в носках
Я вибирала плиту газ/газ, він порадив газ/електрика комбіновану, побачив в телефоні мій вибір. Почали діалог...
Тоска в носках• 51 минуту назад
Ответ дляПП-шница
А потом он говорит, мне 42 года
ПП-шница
• 49 минут назад
Ответ дляТоска в носках
А потом он говорит, мне 42 года
Ми їхали спільно 45 хвилин....що вас засмутило?
Тоска в носках• 46 минут назад
Ответ дляПП-шница
Что меня опечалило? Ничего, я тут причем к вашей поездке
ПП-шница
• 44 минуты назад
Ответ дляГонУрова дівка
А дочку за хлібом відправите?
Я розраховую, що до нього піду