MarChe• 31 октября 2017

Школа 34 или 35 Винница?

Вінницькі "советчицы",підскажіть,будь ласка,яку б Ви обрали з цих шкіл?Вони зовсім поруч одна від одної.В 2018 році йдемо в перший клас.34 дійсно з фізико-математичним нахилом?Буду дуже вдячна за інформацію
Копирайторша• 31 октября 2017
17)))

автор MarChe • 31 октября 2017
))дякую,район не підходить
юляА• 03 ноября 2017
Мої діти навчаються в 34. Я задоволена. Школа добре облаштована, вчителі адекватні. Завуч молодшої школи - взагалі супер-стар.
юляА• 03 ноября 2017
щодо фіз-мат нахилу, молодша школа йде вся однакова, після 4 класу учням пропонують на вибір йти у математичний клас чи гуманітарний. В матем. трошки більше математики і відібрані діти, яким вона непогано дається. В гуманітарних замість математики додається німецька мова
автор MarChe • 04 ноября 2017
Ответ дляюляА
Дуже дякую
Можна я ще трішки помучу Вас в особистих оголошеннях?