Юлия_Хомова• 09 ноября 2017

Як і де знайти офіс в Києві?

Я візажист-стиліст,бровіст.Шукаю невеличке приміщення з ремонтом.Наразі винаймаю місце в студії краси,але немаю змоги ні оформити її по свому,ні залишити свої речі(дипломи,нагороди,чашку і т.д.),ні зробити так,щоб людям було затишно у мене.Тому звертаюсь до вас,може в кого є які ідеї,чи як варіант співпраця,а може хтось і здає такий зручний офіс?Дякую за увагу!
азу• 09 ноября 2017
Ходила к девочке на маникюр в кабинет в офисном центре, вот она бровисту место сдавала точно, если интересно могу поискать контакты, ориентировочно метро Лукьяновка

автор Юлия_Хомова • 09 ноября 2017
Ответ дляазу
Так,якщо не важко,буду вам вдячна)!
mixa• 09 ноября 2017
Здравствуйте!
могу помочь с поиском) большая база
за услуги беру 50% комиссии...
Вам какой район и метраж интересен?
автор Юлия_Хомова • 09 ноября 2017
Ответ дляmixa
Здравствуйте!
могу помочь с поиском) большая база
за услуги беру 50% комиссии...
Вам какой район и метраж интересен?
Доброго вечора.10 м2 вистачить,метро Петрівка,Оболонь,Мінська,Лук´янівська.