Закидай меня камнями• 15 ноября 2017
Как сделать говядину мягкой???
Закидай меня камнями
• 15 ноября 2017
Ответ дляНуждаюсь в общении
А что Вы с ней делаете? Тушите?Запекаете?Варите?
тушить сколько и в чем????
я восновному дітям даю гов’ядину, тому для мене то питання довго було актуальне, так як мала(з роки) взагалі не жує твердого м’яса-випльовує і все.То для мене найоптимальніше так-я варю досить довго цільним куском(2 год десь), залишаю вивар на зупку, а м’ясо те потім ріжу невеличкими кусками і разом з порізаню цибульою кладу в мультиварку, приправа+трохи води і режим steam(то тушіння в мене).М’яско виходить смачнюще і м’якеньке як в тушонці)))навіть моя капризна дитина жує без проблем)
Царь-Матушка• 15 ноября 2017
Ответ дляalibi5
можна за бажанням при кінці тушіння ще овочів додавати, виходить дуже смачно
только от этого мяса пользы уже нет никакой. все выварилось(.
Царь-Матушка• 15 ноября 2017
говядину нельзя сделать мягкой. она либо мягкая - либо нет. ее нужно правильно выбрать.
Царь-Матушка• 15 ноября 2017
Ответ дляalibi5
та навіть якщо ви годину протушите/проварите-то буде аналогічно, м’ясо цінне ,як на мене,не вітамінами, а білком...
и витаминами тоже. говядину, на мой взгляд, лучше тушить. у меня уходит на это до получаса. когда кусочки ложкой легко ломаютя - выключаю.
хотя борщ на говяжьих ребрах - мой любимый).
Ответ дляЦарь-Матушка
якщо до півгодини лише тушіння-то це швидше річна телятина, а не зріла гов’ядина))))
або все ж таки вона не буде достатньо м’якою і застряватиме таки в зубах)
Царь-Матушка• 15 ноября 2017
Ответ дляalibi5
волокна да - будут. это правда. но жуется легко.
я сегодня ошеек тушила - не старый. но и не телятина. пол часа.
Нуждаюсь в общении• 15 ноября 2017
Можно добавить к мясу кислую среду: сметану, помидоры, майонез, томат.