Силиконочка• 19 ноября 2017
Какие журналы читают ваши детки?
Девченки, подскажите, кто покупает или выписывает украинские детские журналы деткам 1-2 класса, порекомендуйте инетересный журнал для сынишки, немного погуглила, нашла вроде неплохой Пізнайко, Веселі картинки, Смайлик....
Силиконочка
• 19 ноября 2017
Ответ дляЗадолбулька
Пізнайко, Зін прибулець із космосу дуже подобається
Зіна із космосу ще не бачила, дякую
Болтушка Му• 19 ноября 2017
малим дуже подобалась ’академія фокс’ - там журнальчик у вигляді квесту-подорожі по якійсь країні/країнам, але вже півроку у продажу немає(((
мені ’зайчик’ подобається, а малим -ні(
Силиконочка
• 19 ноября 2017
Ответ дляБолтушка Му
мені ’зайчик’ подобається, а малим -ні(
Зайчик, на який рік?
Силиконочка
• 19 ноября 2017
Ответ дляКраля-Галя
У нас дешевый - Ёжик.
Отлично зашел)
Можно выписать что то подороже
Отлично зашел)
Можно выписать что то подороже
на русском языке?
Не фонарь• 19 ноября 2017
Ответ дляСиликоночка
Зіна із космосу ще не бачила, дякую
не шукайте. Суки рідкісні. Виписала на рік, почали приходити журнали минулого року (на них номери, рік не зазначений), але й тих аж два прийшло. На дзвінки й листи не відповідають.
Є класний журнал ’Весела перерва’, там два варіанти, з англ.і без.
Болтушка Му• 19 ноября 2017
Ответ дляСиликоночка
Зайчик, на який рік?
не зрозуміла вашого запитання.. купую на пошті, дешевий -грн 5 , чи щось так, кольоровий, особисто мені сподобалось - брала льодовиковий період - там і історична інформація, і цікавинки, і кросворд..
Силиконочка
• 19 ноября 2017
Ответ дляНе фонарь
А какие журналы вы выписывали?
Не фонарь• 20 ноября 2017
Ответ дляСиликоночка
А какие журналы вы выписывали?
ЗІН непоганий, але надурили (мабуть, збанкрутували),
ЗАЙЧЕНЯ виписували, не дуже якісний папір, дітям нецікаво,
КУЛЯ (не сподобався теж)
ВЕСЕЛА ПЕРЕРВА – JOLLY BREAK (навчально-ігровий) (є ще веселі уроки)
КУЗЯ укр. та на англійській (але скоріше купувати у магазині, довго йде)
ЖАСМІН (поробки для дівчат, для хлопчика ПРОФЕСОР САМОРОБКИН)
КУЛЯ (не сподобався теж)
Не фонарь• 20 ноября 2017
і ще гарний журнал ’КОЛОСОК’ з природи, можна на оф.сайті подивитись які статті і т.п. В мережі скачуютсья журнали за останні роки. У них і конкурс типу КЕНГУРУ, БОБРА є, тільки з природничих наук. Якість дуже гарна, прослугує не один рік
Силиконочка
• 20 ноября 2017
Ответ дляНе фонарь
Спасибо