lvs-k• 20 ноября 2017

Різдвяна Коробка 2018 - благодійна акція

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.

РІЗДВЯНА КОРОБКА - щорічна благодійна акція
благодійна акція створена для того, щоб принести Новорічне диво в життя підопічних діток, діток інвалідів та позбавлених батьківської турботи і піклування.

Бабанська спеціалізована школа інтернат
(вул. Леніна, 17 ,с.м.т. Бабанка)

Нарешті готовий перший список діток на Новорічно- Різдвяні подарунки

Можете сміливо вибирати собі дитятко, для якого станете різдвяними янголом. Ну чи Миколаєм, Сантою, Феєю... Як і минулі роки буде чудово до подарунка, окрім іграшки, докласти корисні речі. дезодорант, бритвочку, шампунь, милко, щітка для волосся, зубна паста і щітка, солодощі, трусики чи носочки, прокладки дівчаткам від 13 років стануть дуже у пригоді. Якщо самостійно скласти подарунок не виходить, ви можете повідомити мене і я знайду одній дитинкі декілька дарувальників, і разом складемо подарунок. подарунок обовязково підписувати. номер дитинки і імя. обгортати будемо максимально однаково, бо минулого року були рясні сльози у малих діток, що отримали подарунок не упакований святково. тож якщо нема можливості запакувати у коробочку і обгорнути в папір, я допоможу це зробити. планую закупити подарунковий папір і в магазинах взяти коробочки. у них пакувати подарунки і завернути у гарній папір. але якщо у вас є така можливість - чудово. запакуйте в коробочку і підпишіть.
додатково до подарунків будемо намагатись зібрати солодощі і фрукти.

https://www.kidstaff.com.ua/tema-2372032.html

Нова Пошта - відділення № 2 Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248, м. Умань
Делівері №2, Умань Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248
список у коментарях
anna746• 07 декабря 2017
Ответ дляlevaza
Отлично, молодчинка
Я 1 буду отправлять, надеюсь, что получится на этой неделе.
anna746• 07 декабря 2017
Ответ дляlvs-k
батарейки пальчиковые и мини
клей ПВА
клей карандаш
бумага для оригами
цветная бумага
ручки с синей пастой
картон белый
стержни для клея пистолета
скотч
краски
кисточки
Еще вроде маркеры, бинт и вата?
diana_mak• 07 декабря 2017
Ответ дляlvs-k
у них есть проблема. новая почта пакует в огромные коробки, засыпая все горой пенопласта. у меня весь дом в этом пенопласте. а потом аж обидно что люди так дорого за пересылку платят
Я в этот раз все сама запаковала. У них сейчас очереди и не настаивают еа своей упаковке. Мне повезло
levaza• 07 декабря 2017
Ответ дляanna746
Спасибо, 41-1=40
paika21• 07 декабря 2017
Ответ дляlevaza
Спасибо, 41-1=40
И я сегодня один отправила.
levaza• 07 декабря 2017
Ответ дляpaika21
И я сегодня один отправила.
Спасибо, 40-1=39
Fideska• 07 декабря 2017
Ответ дляlvs-k
О, да! Вони це люблять
АнюткА• 07 декабря 2017
Отправила сегодня 2 мешка одежды для деток)
автор lvs-k • 07 декабря 2017
добрий вечір! рада вас усіх читати.
зразу прохання. декому якимось чином дала невірний номер. мій номер 0633428248, комусь написала в кінці з цифрою 9. сподіваюсь ви прочитаетею бо мені може не прийти смс, і я можу не забрати посилочку. прошу пробачення за неуважність
АнюткА• 07 декабря 2017
Посылочку оплатила, 2 места. девочки, а куда деньги перевести на старичков?
levaza• 07 декабря 2017
Ответ дляАнюткА
Я написала в личку, спасибо.
автор lvs-k • 08 декабря 2017
доброго вечора. Гірка все росте! і це без мяких великих медведів!
автор lvs-k • 08 декабря 2017
Fideska• 08 декабря 2017
Ответ дляlvs-k
фото
автор lvs-k • 08 декабря 2017
подарунки величезні, такі гарненькі.
едине прохання до всіх - оплачуйте будьласка посилочки. вже майже половина не оплачені, а так гарно починалось. платила за декілька лише. тепер із 10 за 3-4 доводиться платити.
із гарного - подарунки дуже симпатичні, хто вже упаковані передає - дуже старанно пакують, дуже дякую. і кожному хто відпправив і стареньким, і засоби гігієни щиро дякую! ви чудові!
автор lvs-k • 08 декабря 2017
Ответ дляFideska
так, круто! я задоволена! скотчу вже 4 штуки пішло!
levaza• 08 декабря 2017
Ответ дляlvs-k
фото
Это очень радует
Lenycik• 08 декабря 2017
Ответ дляlvs-k
фото
Вау!!! Какая красотень.
Eloiza• 08 декабря 2017
Ответ дляlvs-k
Є термінова потреба. дівчинка зріст 140-145 см, худесенька. Потрібен одяг. Різний. Ніжка близько 34 розміру. новенька, дуже треба одягнути.
колготки, трусики, гольфики, кофточка, спідничка або плаття шкільне, куртка чи пальто
доброе утро! я посмотрю одежки. Может, есть замер рукавчика от плеча и брюк? и нг подарок для этой девочки могу, скажите, что можно
Deila• 08 декабря 2017
Для старичков на 10чел. Постараюсь отправить завтра укр.почтой.
Почти все готово.

Автор, одно только, коробка будет тяжёлая, вам хоть кто то помогает? Как вы это все тащите да ещё и со спиной больной
levaza• 08 декабря 2017
Ответ дляDeila
Почти все готово.

Вы молодец. Я тоже уже неделю оттягиваю отправку посылок, так как не могу их дотащить сама. Как Люда справляется?
автор lvs-k • 08 декабря 2017
добрго ранку усім. тягти посилочку знаючи кому і навіщо набагото легше ніж собі тягти пакети з магазину наприклад. до того ж донька найменша допомагає) ми за містом живемо, йти не дуже довго, але автобуси рідко ходять, 1 у 2-3 години. то ж все одно коли важкі або більше ніж 1-2 беру таксі. а в таксі вже не важко.
Natasshha• 08 декабря 2017
Добрый день. Я хочу уточнить по деткам которым три года. Мальчику десяти лет я коробку оборачиваю подарочной бумагой и сверху листик с содержимым, а что с их подарками делать? Вы говорили прозрачные пакетики. Но они тоже объемные.. как оформить для них? Почему нельзя упаковать тоже красиво?
автор lvs-k • 08 декабря 2017
Ответ дляEloiza
Добрий ранок. нажаль більше замірів немає. томухоча б те, що більш універсальне - гольфик, колготочки....
автор lvs-k • 08 декабря 2017
Ответ дляNatasshha
Доброго дня. так, старшим діткам пакуємо гарненько. молодшим - найстаршим там 3 рочки, вони не дуже знаються на памперсах і серветках, тож отримають тільки іграшку. та правила закладу щоб було видно що там і чи нема нічого небезпечного. то ж це не моя забаганка, а одне із правил
Natasshha• 08 декабря 2017
Ответ дляlvs-k
Ок, в подарочные пакетики можно положить и заклеить скотчем?, чтобы средства гигиены забрали а игрушки и всякие приятные мелочи остались? Просто я девочке всякие заколочки, украшения, волшебную палочку купила, это к игрушке и хотелось бы чтобы это именно попало ей в ручки)))
автор lvs-k • 08 декабря 2017
Ответ дляNatasshha
да, в пакети можна. лише не в коробки.
автор lvs-k • 08 декабря 2017
Дівчатка, заклеюйте пляшечки з шампуньками якщо кладете всередину подаруночка. декілька пляшечок розлиті були, побачила по мокрій коробці. шкода що пів шампуньки виливаеться. інше в подарунку повитирала і попрала, та все ж шкода.
одній людині перепакувала всі 3 подарунки, не памятаю з якого міста йшли, але папір був страшенно мятий і надірваний з різних сторін, на пошті мабуть ними кидались, запропонували повернення - відмовилась. видно було жо тільки примяте і надірване, але ціле.. фото зробила, перепакувала. трошки звільнюсь і як знов не забуду то напишу в лс, знайду кому перепакувала .
Яночка_2014• 08 декабря 2017
Ответ дляlvs-k
Люда, спасибо Вам за совет, как раз очень вовремя
neoba• 08 декабря 2017
Ответ дляlvs-k
фото
Ой, красота какая!

Мне эти фото нравятся даже больше, чем вручение. Гора подарков под потолок