20 ноября 2017

Різдвяна Коробка 2018 - благодійна акція

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.

РІЗДВЯНА КОРОБКА - щорічна благодійна акція
благодійна акція створена для того, щоб принести Новорічне диво в життя підопічних діток, діток інвалідів та позбавлених батьківської турботи і піклування.

Бабанська спеціалізована школа інтернат
(вул. Леніна, 17 ,с.м.т. Бабанка)

Нарешті готовий перший список діток на Новорічно- Різдвяні подарунки

Можете сміливо вибирати собі дитятко, для якого станете різдвяними янголом. Ну чи Миколаєм, Сантою, Феєю... Як і минулі роки буде чудово до подарунка, окрім іграшки, докласти корисні речі. дезодорант, бритвочку, шампунь, милко, щітка для волосся, зубна паста і щітка, солодощі, трусики чи носочки, прокладки дівчаткам від 13 років стануть дуже у пригоді. Якщо самостійно скласти подарунок не виходить, ви можете повідомити мене і я знайду одній дитинкі декілька дарувальників, і разом складемо подарунок. подарунок обовязково підписувати. номер дитинки і імя. обгортати будемо максимально однаково, бо минулого року були рясні сльози у малих діток, що отримали подарунок не упакований святково. тож якщо нема можливості запакувати у коробочку і обгорнути в папір, я допоможу це зробити. планую закупити подарунковий папір і в магазинах взяти коробочки. у них пакувати подарунки і завернути у гарній папір. але якщо у вас є така можливість - чудово. запакуйте в коробочку і підпишіть.
додатково до подарунків будемо намагатись зібрати солодощі і фрукти.

https://www.kidstaff.com.ua/tema-2372032.html

Нова Пошта - відділення № 2 Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248, м. Умань
Делівері №2, Умань Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248
список у коментарях
показать весь текст
Яночка_2014 05 января 2018
Ответ дляFoxf2012
Присоединяюсь к Вашему вопросу.
Я знаю, что мой подарок не вручили, потому что ребёнок в санатории. Люда поздравит, когда он вернется
Foxf2012 05 января 2018
Ответ дляЯночка_2014
Я знаю, что мой подарок не вручили, потому что ребёнок в санатории. Люда поздравит, когда он вернется
Откуда у вас инфо, из темы особо не почерпнуть информацию?! И как поздравляли старших деток интересно, тех которые в семьях приемных, не знаете случайно?
Яночка_2014 05 января 2018
Ответ дляFoxf2012
Откуда у вас инфо, из темы особо не почерпнуть информацию?! И как поздравляли старших деток интересно, тех которые в семьях приемных, не знаете случайно?
Я не знаю, я спрашивала у Люды в Вайбере.
Foxf2012 14 января 2018
Девочки, вот в основной теме отписался кто-то, вместо Людмилы. Надеюсь, что всё-таки когда-то отпишется Людмила, и очень хочется хороших новостей)
Людмила, выздоравливайте!