20 ноября 2017

Різдвяна Коробка 2018 - благодійна акція

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.

РІЗДВЯНА КОРОБКА - щорічна благодійна акція
благодійна акція створена для того, щоб принести Новорічне диво в життя підопічних діток, діток інвалідів та позбавлених батьківської турботи і піклування.

Бабанська спеціалізована школа інтернат
(вул. Леніна, 17 ,с.м.т. Бабанка)

Нарешті готовий перший список діток на Новорічно- Різдвяні подарунки

Можете сміливо вибирати собі дитятко, для якого станете різдвяними янголом. Ну чи Миколаєм, Сантою, Феєю... Як і минулі роки буде чудово до подарунка, окрім іграшки, докласти корисні речі. дезодорант, бритвочку, шампунь, милко, щітка для волосся, зубна паста і щітка, солодощі, трусики чи носочки, прокладки дівчаткам від 13 років стануть дуже у пригоді. Якщо самостійно скласти подарунок не виходить, ви можете повідомити мене і я знайду одній дитинкі декілька дарувальників, і разом складемо подарунок. подарунок обовязково підписувати. номер дитинки і імя. обгортати будемо максимально однаково, бо минулого року були рясні сльози у малих діток, що отримали подарунок не упакований святково. тож якщо нема можливості запакувати у коробочку і обгорнути в папір, я допоможу це зробити. планую закупити подарунковий папір і в магазинах взяти коробочки. у них пакувати подарунки і завернути у гарній папір. але якщо у вас є така можливість - чудово. запакуйте в коробочку і підпишіть.
додатково до подарунків будемо намагатись зібрати солодощі і фрукти.

https://www.kidstaff.com.ua/tema-2372032.html

Нова Пошта - відділення № 2 Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248, м. Умань
Делівері №2, Умань Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248
список у коментарях
автор lvs-k 20 ноября 2017
список діток

Бабанський інтернат
1 група
1 О.Богдан 9 років машина /у neoba
2 К. Богдан 6 мусорна машинка neoba
3 Ж. Вадим 6 трактор neoba
4 К.Вікторія 7 лялька пупсик і лікарня Юль_Ольчик_Mary
5 Ю. Іван 8 машинка р/у
6 Д.Славік 8 машина велика
7 Р. Паша 8 машина Юль_Ольчик_Mary
8 О. Нікіта 6 машина Time Out
9 П.Сергій 6 машина -tanavin

2 група
10 В.Віка 8 ляльку і поніillaria-k11 Г. Марина коляску
12 Г. Софія. ляльку пупсік Meliss 8
13 М.Міша 8
14 О.Влад 9
15 О. Олексій 8
16 Р. Вася. 8 років
17 К. Діана русалочку Мишель
18 М.Самір машину р/у Мишель
19 С.Андрюша машинку
20 М. Толік 8 машинку
21 Ф. Даня 9

3 група
22 К.Коля 9 років конструктор
23 П. Міша 9
24 Ч. Едік 9машина
25 П. Каріна 9 лялька із одежкою Time Out
26 П. Ілля 9
27 Я. Данік 9 конструктор
28 К. Саша 9машинка на р/у
29 П. Діма 10набор машинок

4 група
30 Б. Настя 10 років -лялька барбі і набір доктора jabubu
31 В. Аліна - мякий ведмедик і духи Meliss 8
32 К. Артем--10 трансформер
33 К. Максим 10р- конструктор Лего
34 К. Едік 10р- конструктор дом строить
35 С. Рома 10р- Лего корабль
36 М. Аліна 10 років набор украшеній і заколок або куколка русалка illaria-k

5 група
37 Б. Вікторія 11 р.
38 В. Андрій 11 лего і цукерки Ксеня Курень
39 Д. Роман 10конструктор
40 Д. Ліза 10 кепка микимаус і блокнотіки nkilburt
41 М. Макимка 12 Яночка 2014
42 О. Денис 11 набор для вижиганія illaria-k
43 Р. Тимур 11 конструктор великий набір
44 С. Настя 11illaria-k
45 Ю. Микола 12

6 група
46 В. Денис 11
47 Г. Коля 12 конструктор
48 Г. Віталік 11
49 З. Коля 11 машина на ру
50 К. Богдан 12 конструктор
51М. Коля 11 гра ’Злая собака’
52 Р. Діма 12 набор крутих машинок
53 С. Євген 11
54 С. Андрій 12 машина на р+у

7 група
55 К. Максим 12
56 Ш. Євген 12
57 Д. Сергій 12
58 Б. Артем 12 машину р)у
59 Т. Діана 13 рушник великий і утюжок irynag
60 Ч. Оксана 13 сапожки 38Marina.Bozhko
61 М. Таня 12 набір блокнотів і декоративний скотч illaria-k
62 Б. Максим 12 машина на р)у
63 К. Андрій 13

8 група
64 Б. Дарина 14 набор необічной канцелярії може бірюзовуZirochka1983
65 Д. Таня 13 шкатулочка і щось гарнеZirochka1983
66 Г. Ігор 14
67 Ж. Женя 13 рюкзак крутий
68 К. Таня 14 рюкзак блестящий jabubu
69 К. Валя 14 навушники і сумка
70 К. Алла 14 косметичку і прикраси
71 П. Діма 15 умні часи
72 Ц. Анюта 14 сапожки або уггі 39

9 група
73 Ш. Настя 14 уггі 38
74 О. Юлія 14 огромний мішка
75 С. Всеволод 14 смартчаси
76 В. Коля 15 фітнесбраслет N@dya
77 К. Юрій 14 термокружка есть
78 Б. Роман 15 повербанк Katia.Y
79 К. Настя 14 кисточки для макияжа і цепочка Latteve
80 Ф. Діана 14 косметика і косметичка Latteve
81 Н. Людмила 15 набор для скраббукинга illaria-k

10 група
82 В. Настя 17 сумка і тонік для лиця
83 К. Ярослав 15 рюкзак і навушники
84 Д. Вова 15 великі навушники і плеер
85 К. Діана 17 повербанк або духиdeydra2011
86 П. Настя 16 утюжок для волосся, лак illaria-k
87 Ю. Вася 17 рюкзак
88 К. Женя 17 навушники рюкзак
89 К. Женя 17 чашка-термос
89 Т. Інна 16 косметика з косметичкою Наталья Владимировна

90 Коник Діма 4р динозавр який ричить
91 Коробіна Оля 5р набір для творчості a-makeup
92 Сандовий Діма 5 р трек для гоночних машинок
93 Липович Тімур 5 р конструктор лего
94 Есевич Матвій 6р @леся
95 Коник Аліна 6р Yagusya
96 Яковенко Ліза 6р куколки Лол і шопкінс jabubu
97 Балова Аня 7р глазастік ігрушка deydra2011
98 Коробін Артем 8р Наталья Владимировна
99 Якобук Руслан 8р Наталья Владимировна
100 Кулібаба Даша 8 р гра зла собака
101 Коник Данік 8 р брик или лего полицейский участокLenka_C

102 Березовська Марія 10р lyoly75
103 Щербакова Соня 10р
104 Кісільова Нася 11р
105 Коваль Давид 11р Лего велике
106 Ярошніченко Максим 11р
107 Щербань Віка 11 все для скрапбукінгуLenka_C
108 Крилова Ангеліна 11р
109 Ніяка Настя 11р
110 Якобюк Лена 13р гарні блокнотики і кольорові ручки Ямато
111 Бурлаченко Віка 13
112 Чернявський Андрій 13
113 Градецька Катя 13 рюкзачок
114 Бровіцка Света 14 N@dya
115 Кловкова Ніна 16 набір щіточок для макіяжу або повербанк illaria-k
116 Кравченко Марина 8 - гитара и шопкинс
irynag 20 ноября 2017
Не первый год знаю об этой акции!
Спасибо организаторам, что дарят деткам чудо!
Тему в топ!
автор lvs-k 20 ноября 2017
Ответ дляirynag
Не первый год знаю об этой акции!
Спасибо организаторам, что дарят деткам чудо!
Тему в топ!
Дякую! Листаю дитячі листі і знов плачу! Дякуючи вам ці чудеса можливі!
Foxf2012 20 ноября 2017
Автор, Вы умничка, преклоняюсь перед Вами!
автор lvs-k 20 ноября 2017
Ответ дляFoxf2012
Автор, Вы умничка, преклоняюсь перед Вами!
З часом звикаєш і виникає відчуття що то твої діти. По іншому вже не можу. Забагато років поряд з ними.
Але дякую за підтримку!!
Сергеевна 20 ноября 2017
поддерживаю
автор lvs-k 20 ноября 2017
Ответ дляСергеевна
поддерживаю
Дякую
extra_light 20 ноября 2017
Много деток без пожеланий подарков,это на свой выбор или дополните?
автор lvs-k 20 ноября 2017
Ответ дляextra_light
Много деток без пожеланий подарков,это на свой выбор или дополните?
Кое что еще смогу дополнить, но большинство на ваше усмотрение. По разным причинам дети не заказали подарок
Мишель 20 ноября 2017
Надеюсь, все детки смогут получить подарки, вы молодец, делаете большое доброе дело! Такие темки должны быть в топе))
автор lvs-k 20 ноября 2017
Вже майже половину діток вибрали. Дуже радію, бо знов із сумних вони перетворяться на діток з сяючими обличчями
Allbina 20 ноября 2017
я опять плачу, ну не могу я без слез читать такие вещи ’замовив палку ковбаси.йому найкращим подарунком буде продуктовий набір’

надеюсь всем деткам найдутся феи
Fideska 20 ноября 2017
Дюда, добрий день!
Запишіть на мене діток:

5 Ю. Іван 8 машинка р/у - хоча у вашій темі наче стоїть @ля навпроти цієї дитини
6 Д.Славік 8 машина велика
13 М.Міша 8
22 К.Коля 9 років конструктор
автор lvs-k 20 ноября 2017
Ответ дляAllbina
я опять плачу, ну не могу я без слез читать такие вещи ’замовив палку ковбаси.йому найкращим подарунком буде продуктовий набір’

надеюсь всем деткам найдутся феи
він просто дуже любить мясо. І дуже любить ковбасу. Хоче наїстися нею. Каже хочу кусати її і не різати даже і не ділитися, сам зїм! Сподіваюсь що він виросте доброю людиною і зробить усе, щоб його майбутні діти не пережили того, що довелось йому.
Але у мене багато підопічних діток які просять їжу на подарунок. просто зазвичай вони просять щось смачненьке. А Женька ковбасу і консерви. Сардину, рибні паштетики, мясні консерви..... Сподіваюсь хтось його вибере і щедро накупить їжі. Або декілька людей.
автор lvs-k 20 ноября 2017
Ответ дляFideska
Дюда, добрий день!
Запишіть на мене діток:

5 Ю. Іван 8 машинка р/у - хоча у вашій темі наче стоїть @ля навпроти цієї дитини
6 Д.Славік 8 машина велика
13 М.Міша 8
22 К.Коля 9 років конструктор
Доброго дня. Ваня вже зайнятий, записала усіх окрім нього. Дякую Вам!
Fideska 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Доброго дня. Ваня вже зайнятий, записала усіх окрім нього. Дякую Вам!
Значить візьму ще
14 О.Влад 9
Allbina 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
він просто дуже любить мясо. І дуже любить ковбасу. Хоче наїстися нею. Каже хочу кусати її і не різати даже і не ділитися, сам зїм! Сподіваюсь що він виросте доброю людиною і зробить усе, щоб його майбутні діти не пережили того, що довелось йому.
Але у мене багато підопічних діток які просять їжу на подарунок. просто зазвичай вони просять щось смачненьке. А Женька ковбасу і консерви. Сардину, рибні паштетики, мясні консерви..... Сподіваюсь хтось його вибере і щедро накупить їжі. Або декілька людей.
запишите меня на него

и 126 Михайлова Саша. 15 лампа для манікюра, лак гелевий. хоче заробляти гроші манікюром, вчиться по відеоуроках

ей б/у лампа подойдет (но хорошая, как в салонах) и начатые лаки?
У меня просто реально много такого добра, как раз гохорошо под самостоятельное занятие, но не знаю стоит ли Б/у (новое просто таким ассортиментом ну очень дорого будет стоить). Если да, то запишите меня.

и 144 Шишкова Оксана 8 шампунь, канцтовари, носочки, цукерки
автор lvs-k 20 ноября 2017
Ответ дляFideska
Значить візьму ще
14 О.Влад 9
Дякую, пишу
автор lvs-k 20 ноября 2017
Ответ дляAllbina
запишите меня на него

и 126 Михайлова Саша. 15 лампа для манікюра, лак гелевий. хоче заробляти гроші манікюром, вчиться по відеоуроках

ей б/у лампа подойдет (но хорошая, как в салонах) и начатые лаки?
У меня просто реально много такого добра, как раз гохорошо под самостоятельное занятие, но не знаю стоит ли Б/у (новое просто таким ассортиментом ну очень дорого будет стоить). Если да, то запишите меня.

и 144 Шишкова Оксана 8 шампунь, канцтовари, носочки, цукерки
доброго дня. Так, б-у підійде. то її мрія, і для неї не важливо в якому стані. вона і так не дуже вірить що можуть такий подарунок зробити.
Пишу вам обох дівчаток.
Allbina 20 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
доброго дня. Так, б-у підійде. то її мрія, і для неї не важливо в якому стані. вона і так не дуже вірить що можуть такий подарунок зробити.
Пишу вам обох дівчаток.
И ’130 Дрозденко Евгеній 16 ’
не забудьте!
Кстати, колбасу варенную или сервелат?)
и до какого числа подарки выслать?
автор lvs-k 20 ноября 2017
Ответ дляAllbina
И ’130 Дрозденко Евгеній 16 ’
не забудьте!
Кстати, колбасу варенную или сервелат?)
и до какого числа подарки выслать?
яку купите. він усіляку дуже любить!
автор lvs-k 20 ноября 2017
Бажано щоб до 19 були у мене. тільки ось ковбаса спортитись може.
автор lvs-k 20 ноября 2017
перша група вже дітки розібрані! Ура і Дякую!!
друга група -
11 Г. Марина 8 років
15 О. Олексій 8
16 Р. Вася. 8 років
автор lvs-k 20 ноября 2017
3 група
23 П. Міша 9
24 Ч. Едік 9машина
26 П. Ілля 9
27 Я. Данік 9 конструктор
28 К. Саша 9машинка на р/у
29 П. Діма 10 плеер з наушніками
Lesenok_k 20 ноября 2017
Марина 8 років - на подарунок підійде набір з принцесами( пазли,розмальовки, блокнот ,фломастери)?
автор lvs-k 20 ноября 2017
Ответ дляLesenok_k
Марина 8 років - на подарунок підійде набір з принцесами( пазли,розмальовки, блокнот ,фломастери)?
так, підійде.
автор lvs-k 20 ноября 2017
Ответ дляLesenok_k
Марина 8 років - на подарунок підійде набір з принцесами( пазли,розмальовки, блокнот ,фломастери)?
писати вам Марінку?
Lesenok_k 20 ноября 2017
так
автор lvs-k 20 ноября 2017
Ответ дляLesenok_k
так
дякую
автор lvs-k 20 ноября 2017
15 О. Олексій 8
16 Р. Вася. 8 років
3 група
23 П. Міша 9
24 Ч. Едік 9машина
26 П. Ілля 9
27 Я. Данік 9 конструктор
28 К. Саша 9машинка на р/у
29 П. Діма 10 плеер з наушніками
32 К. Артем--10 трансформер
33 К. Максим 10р- конструктор Лего
34 К. Едік 10р- конструктор дом строить
35 С. Рома 10р- Лего корабль