Летчица• 08 декабря 2017

Як перемогти коккову флору?

Доброго дня. Замучила така ситуація. Все класично: кокки в мазку. Турбують давно. Пече, зудить(більше після сексу). Болить низ живота. (не завжди). Лікар назначила спринцювання хлорфіліптом і після свічки вагілак на 7 днів.
Не допомагає.
ЯяяКакаджамбо• 08 декабря 2017
Кокковая це дуже розмита ситуація треба здати в синево бакпосів , буде видно які точно бактерії і на що реагують. Ваш лікар Вас розводить
автор Летчица • 08 декабря 2017
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Та ні, не розводить. Це аналіз в консультації. Звичайно, що я можу здати ( і колись вже здавала) в сінево, але там буде антибіотикограма, а я проти АБ і пити їх чи колоти не хочу.
Запитую, може комусь вдалось побороти таку ситуацію без них.
Телочка• 08 декабря 2017
Партнер не подзараживает
Может быть такая реакция ’если организм учкет измену’ т.е. был секс с Вами и другой партнеркой- разные бактерии
ЯяяКакаджамбо• 08 декабря 2017
Поборола без АБ, свічками, треба знати якими , для цього посів здається , а консультації аналіз дуже загальний , коековая флора - там може бути все що завгодно
Швидка Настя• 08 декабря 2017
Усе своє життя живу з кокковою інфекцією , в кого вже не лікувалась , але резхультата ніякового . Остання лікарка , в якої я наглядаюсь років шістнадцять заспокоїла мене і сказала , що це особливості моєї флори . Але свербіжа в мене не буває.
Пирожкиня• 08 декабря 2017
коки они везде, не только в мазке.
посев кала на дисбактериоз и там найдете и там лучше пролечить (нам схему выписал гастроэнтеролог на 3 месяца, по цене не так чтоб сильно дорого, но мороки много с отварами...)