Гербалайф и Ко• 21 декабря 2017

у кого автономное газовое отопление зайдите плиз

пришла платёжка с непонятными расчётами с большой суммой к оплате. по показаниям не совпадает. зашла в интернете в личный кабинет и вот что оказывается:
"ЗМІНИ ПРИ ФОРМУВАННІ РАХУНКУ ТА ПОТОЧНОГО БАЛАНСУ
Шановні користувачі особистих кабінетів
У листопаді парламент прийняв Закон України «Про житлово-комунальні послуги», яким запроваджується нарахування штрафних санкцій – пені (відсотків) за кожен день несплати рахунку за комунальні послуги, у т.ч. на газ.
Прострочки при сплаті за газ можуть з’явитись з різних причин. Можливі затримки при перерахуванні коштів фінансовими установами, трапляється, що споживачі сплачують із запізненням через тимчасову відсутність платника тощо. Проте застосування штрафних санкцій передбачено незалежно від причин несвоєчасної сплати.
З огляду на такі обставини, постачальники газу в рахунках для споживачів увели нову графу – рекомендований платіж на наступний місяць (вартість прогнозованого споживання). При формуванні поточного балансу, в разі розрахунків за нормами (середньомісячними чи граничними обсягами) враховується базова норма (обсяг) для поточного періоду, у разі розрахунків за показаннями лічильника - враховується прогнозне споживання від дати останніх фактичних показань до останньої дати поточного місяця. Прогнозне споживання розраховується за тим самим алгоритмом, який викладений тут.
Сплата рекомендованого платежу дозволить споживачам уникнути боргів за газ, а разом із ними – нарахування пені та штрафів."
То есть пришел счёт сразу за ноябрь и за декабрь! за 2 месяца! нужно платить наперёд! что за бред такой! может я весь декабрь буду в Египте, блин, и не буду топить! как они считают пеню? если например до 1 декабря нет задолженности, заплатить только за ноябрь по показаниям.
У людей новогодние праздники,а тут двойные счета, я в шоке, им там нечем заняться! разворовали всё! нечем за газ в конец года перекрыть счета, так с простого народа решили последние трусы снять!