Ля-ля-ля• 28 декабря 2017

Загубилиа медкартку дитини в поліклініці.

Доброго всім дня! Дівчата, підкажіть може хтось теж стикався з цією проблемою. В поліклініці загубили медкарту дитини. Реєстратура не дуже то й хотіла шукати, після мого візиту до завідуючої тричі, вони почали ворушитись, але все одно не знайшли. Шукають її вже 3 місяці. Що я можу спробувати зробити? Писати скаргу головному лікарю з прохання знайти, або видати ксерокопії всіх документів з картки? Може хтось поділиться посиланням на форму зайви, відчуваю, що це не допоможе, але хочу зробити все від мене залежне.
вареный_look• 28 декабря 2017
я мeд.карту нe залишаю в рeєстратурі, ні у лікарів, і мeд. карта 12років жива-здорова, ціла. В карті лиш копіі , додатково оригінали обстeжeнь тримаю вдома в папці.
Нe думаю, що Вам працівники поліклініки допоможуть відновити данні в карті.
Мюллерная• 28 декабря 2017
У меня потерялась карта с оформленной инвалидностью. Тоже сначала долго искали. После моего визита в облздравотдел и звонка оттуда в поликлинику, карта нашлась очень быстро.
автор Ля-ля-ля • 28 декабря 2017
Ответ длявареный_look
Я тепер теж не буду більше залишати, буде мені урок. Мене цікавить куди звертатись і в якій формі писати скаргу, щоб їх трохи потрусили.
Можна з них вимагати надати мені копії всіх документів по карті?
автор Ля-ля-ля • 28 декабря 2017
Ответ дляМюллерная
Дякую за пораду, Ви їх адресу в інеті знайшли? Я ще читала ніби можна написати заяву на ім´я головного лікаря, з тим що Я буду зберігати карту вдома по причині хатаності персоналу поліклініки.
Мама Карло• 28 декабря 2017
у нас такое было
карта сразу нашлась, как только перешли к другому врачу
автор Ля-ля-ля • 28 декабря 2017
Ответ дляМама Карло
у нас такое было
У мене є підозра, що наша педіатр заховала у себе карту, бо ми змінили педіатра, але я не можу це довести. Це тільки моє припущення.
Мюллерная• 28 декабря 2017
Ответ дляЛя-ля-ля
Там заказчица работает, она помогла. Отдают на руки не всю карту,а данные за какой то определенный период.
Arixa• 28 декабря 2017
Ответ дляЛя-ля-ля
У вас там є дуже важливі записи чи результати обстежень? Якщо ні то заведіть нову. Ми перейшли в іншу поліклініку и картку моєї середньої дитини там загубили. Шукали теж десь три місяці безрезультатно. Слава Богу що картка щеплень не загубилася. Втомилася чекати поки знайдуть та завели нову картку. Але в нас там нічого важливого чи такого що потребує моніторингу лікарів не було. Тепер всі медичні картки дітей зберігаються вдома.
автор Ля-ля-ля • 28 декабря 2017
Ответ дляArixa
там важливі аналізи, ми в стаціонарі лежали плюс карта щеплень. Мені теж видали дублікат, але я ще спробую їх потрусити, хоча в результат не дуже вірю