to-toshka.com Игрушки из США• 29 декабря 2017
чорний список клієнтів , що не забирають товар наложкою.
добрий день , колеги)
у звязку з ситуацією, коли клієнти не забирають товар наложкою, по віртуальним причинам - я у відрядженні, я в лікарні, я заберу завтра.
пропоную зробити список таких клієнтів, щоб їм не відправляти без предоплати і не платити зі свого карману за круїз товару новою поштою у дві сторони..
п.с. для всіх розумних, хто буде казати - беріть відразу предоплату, пояснюю - люди не мають час, не мають бажання кидати 100грн, бо думають , що їх обмануть.
тому краще не брати предоплату і мати 100заказів і може пару повернень, ніж 1 з 10 кине предоплату, а інші підуть шукати ,де відправка без предоплат і ви втратили клієнта.
які будуть ідеї по створенню такого списку клієнтів ???
Луна-Натали• 29 декабря 2017
Ответ дляПьера Безухова
Я за ! Тоже был печальный опыт отправки наложкой только через Укр почту, ну очень просили, отправила . Через 1.5 мес моя посылка вернулась мне обратно(.
ожно слелать 2 графы- укрпочта и новая почта
Думаю кто здесь постояяно продает то зоть раз был клиент такой просящий наложку укрпочтой.