КрытыхРынков• 03 января 2018
Який колір сумочки вибрати?
Хочу зробити собі подарунок,тільки незнаю якого кольору,щоб і під все підходив,і щоб гарно дивився?
Результат:
вже голосів:
29 (55.77%)
18 (34.62%)
5 (9.62%)
жижифреймут• 04 января 2018
Катерина Фокс? Вы, кстати, узнайте у них сумка каркасная или нет. Потому что я взяла каркасную, другой модели, а она оч тяжелая. А вот кросс-боди клевая. Из ваших предложенных мне не понравились цвета. Если синий, то более спокойный. На фото электрик. Марсалу не люблю, мрачновата. Черная - скучная.
КрытыхРынков
• 04 января 2018
Завтра буду дзвонити і запитаю за цю модель?А якість у них супер.