Сьогодні були на Ялинці. Вистава і атмосфера супер. І я і дитина задоволені (хоча ми вдруге саме на цій виставі, були 28і тепер сьогодні).
Але була одна неприємна ситуація.
Наші місця 17 і 18. Зайшли ми за 2 хвилини на початку. На наших місцях вже розмістили дітей (там так зроблено, що конкретно місце не відділено, а суцільна м´яка лавка, де на спинці ззаду набитий номер місця). Я пояснила, що це наші місця і попросила пересадити дітей. На почалось, що тут всі сидять як хочуть і що і в них 18 і взагалі. Я попросила звільнити наші місця. Вони три посунулись, але виходило, що нам звільнили одне місце. Я купляла квиток і на дитину за 100 грн не для того, щоб тримати її на руках. Тому вже почала настоювати щоб місце звільнили. І тут почалось, що в мене жопа, що я ненормальна і т.д. Я у шоці. Ця дама мала два квитки 19і20 на себе трьох дітей школярів 3 і5 класи, і дворічну. І я була винна що хочу сидіти на своїх місцях...
Почались прокльони....бред якийсь.
Закінчилось, що я сіла на 18, дитину посадила на 17. А одного з дітей дами забрали на верхній ряд їх знайомі.
Довго, щоб було зрозуміло і не придумували, як полюбляють тут.
А питання ось у чому: ви б відстоювали своє місце, чи взяли б дитину на руки і проковтнули б?
(дитина вагою 17 кг і зростом 108).
Але була одна неприємна ситуація.
Почались прокльони....бред якийсь.
(дитина вагою 17 кг і зростом 108).
Результат:
вже голосів:
309 (96.26%)
відстоювала б свої місця
8 (2.49%)
тиць
3 (0.93%)
свій варіант
1 (0.31%)
проковтнула і сиділа б оселедець лежить в банці
AljaAskerova• 05 января 2018
я бы ’попросила’ освободить место, если они указаны у меня в билетах. Вы все правильно сделали.
prozerpina123• 05 января 2018
а какие тут могут быть варианты? Вы купили 2 билета, занимаете свои места. единственное, в дальнейшем чтобы не тратить нервы, зовите в таком случае биллетера, пусть она разбирается.
prozerpina123• 05 января 2018
Ответ дляwespak
Я прийшла б не за дві хвилини до початку, а раніше і тоді б не сталось такого непорозуміння
вы хотите сказать, что человек, который шлет проклятия в ответ на аргументированные претензии, за 5 минут до этого был бы адекватен?
какая разница. во сколько пришла автор, если она не опоздала?
Ответ дляprozerpina123
можливо за 5 хвилин до цього її там би ще й не було і автор спокійно зайняла б на свої місця.
Елена Шадура• 05 января 2018
Вы ходили в палац юннацтва?Мы тоже там сегодня были.По теме,поступили совершенно правильно.
prozerpina123• 05 января 2018
Ответ дляwespak
возможно. Но есть и масса других вариантов) В любом случае поведение той женщины изначально неверное. Она купила 2 билета на себя и 3 детей явно с прицелом занять соседние.
harchushyn• 05 января 2018
Ответ дляwespak
Тану. Щоб це змінило,якщо б дама вже розмістила своїх дітей?
Вона ж мала лише два оплачених місця,а було їх 4-ро. Значить вона розраховувала когось ’посунути’
AlinaKharkov• 05 января 2018
Ответ дляwespak
ну с ребенком не всегда удается прийти вовремя.Мой вечно копается по пол дня и опаздываем)
Ответ дляharchushyn
у автора є в опитуванні ’свій варіант’ це як варіант прийти заздалегідь, щоб сісти на свої місця, всьо. А по темі я б також відстоювала свої оплачені місця.
Я вообще опоздала на концерт т.к надо было срочно решить вопрос именно до концерта и пока доехали то опоздали. Я не постеснялась попросить сидевшую на нашем месте девочку пересесть на свое. Мама ее скривилась, т.к она купила одно место но дорогое и ей пришлось достаточно рослую девочку держать на руках. Но я поступила совсем уж принципиально т.к ряжом место было но удалено от центра, а я выкупала именно в центре и не собиралась жертвовать местом из-за хитросделанной мамаши ребенка
Не нравится - проходи мимо.• 05 января 2018
Я бы попросила освободить место один раз, второй бы попросила разобраться с этой хитрожопой дамой администрацию.
margaritavoronina1• 05 января 2018
Да,отстаивал бы-я же плачу за место,почему хитрожопые забесплатно должны сидеть на том месте что я оплатила
Крошка Цахес• 05 января 2018
интересно, администрация как пропустила четверых на два оплаченных места? ладно, троих, двухлетка без билета.
в след раз молча звать админов, их косяк, пусть разбираются.
а то в след раз дама один купит и десятерых приведет - прокатывает же