Сьогодні були на Ялинці. Вистава і атмосфера супер. І я і дитина задоволені (хоча ми вдруге саме на цій виставі, були 28і тепер сьогодні).
Але була одна неприємна ситуація.
Наші місця 17 і 18. Зайшли ми за 2 хвилини на початку. На наших місцях вже розмістили дітей (там так зроблено, що конкретно місце не відділено, а суцільна м´яка лавка, де на спинці ззаду набитий номер місця). Я пояснила, що це наші місця і попросила пересадити дітей. На почалось, що тут всі сидять як хочуть і що і в них 18 і взагалі. Я попросила звільнити наші місця. Вони три посунулись, але виходило, що нам звільнили одне місце. Я купляла квиток і на дитину за 100 грн не для того, щоб тримати її на руках. Тому вже почала настоювати щоб місце звільнили. І тут почалось, що в мене жопа, що я ненормальна і т.д. Я у шоці. Ця дама мала два квитки 19і20 на себе трьох дітей школярів 3 і5 класи, і дворічну. І я була винна що хочу сидіти на своїх місцях...
Почались прокльони....бред якийсь.
Закінчилось, що я сіла на 18, дитину посадила на 17. А одного з дітей дами забрали на верхній ряд їх знайомі.
Довго, щоб було зрозуміло і не придумували, як полюбляють тут.
А питання ось у чому: ви б відстоювали своє місце, чи взяли б дитину на руки і проковтнули б?
(дитина вагою 17 кг і зростом 108).
Але була одна неприємна ситуація.
Почались прокльони....бред якийсь.
(дитина вагою 17 кг і зростом 108).
Результат:
вже голосів:
309 (96.26%)
відстоювала б свої місця
8 (2.49%)
тиць
3 (0.93%)
свій варіант
1 (0.31%)
проковтнула і сиділа б оселедець лежить в банці
о це ви не в Палацы юнацтва були, ми теж з малою там з одними нещодавно так сварилися, на 2 квитки пришла мама, бабуся і хлопчик 3-х років, а ми вдвох з донею на 2 окремі квитки, вони теж почали сваритися типу посунтеся, ви на наших місцях і показуть на передній ряд, а я сказала, що нумерація ззаді а не спереді, врешті ми відстояли, вони сіли незадоволені і тримали малого на руках.
Ответ дляКрошка Цахес
интересно, администрация как пропустила четверых на два оплаченных места? ладно, троих, двухлетка без билета.
в след раз молча звать админов, их косяк, пусть разбираются.
а то в след раз дама один купит и десятерых приведет - прокатывает же
Думала над цим. Можливо вони або з ’своїх’, або обдурили , або мали ще місце, але гірше.
Адже наші місця були по самому центру.
Ответ дляTa_tosia
Позвала бы администратора!Пусть сам объясняет!
Адміністратор був ну дуже далеко.
В нас був 14 ряд по центру, а він внизу біля дверей!
Це мені дитину в повній темряві біля неадекватів саму залишати....я б свою дитину потім не знайшла б...
Думала після вистави підійти , але це тільки б погіршило ситуацію для моєї дитини, бо вона б запам´ятала не виставу, а скандал....
Ответ дляwespak
Я прийшла б не за дві хвилини до початку, а раніше і тоді б не сталось такого непорозуміння
Какая разница за сколько приходить? Тем более в жизни всегда есть место форс-мажору, если человек купил билеты, пришел до представления, он имеет право сидеть на. Своих местах, правило я тут час сижу при наличии оплаченных мест не работает
Представление, небось, во Дворце юношества на Арсенальной? Там всегда были интересные персонажи, раньше когда не было номеров, вообще каша была, я на ступеньках сидела, уступала место детям.
Автор, Не берите дурного в голову, неадекватных товарищей живущих по принципу, а вдруг прокатит полно, в таких случаях можно позвать администрацию, это в их компетенции наглых товарищей рассаживать не своих местах.
Ответ дляTrisha
Для вас також пост 20
Ответ дляGala-1986
Так, були в Палаці юнацтва. Вистава сподобалась, дитина всю дорогу додому наспівувала мелодії з вистави.
А ця ситуація. До речі з нумерацією, то там дійсно можна помилитись дивлячись на попередній ряд. Але ж все рівно, що по попередньому, що по своєму ряду, два місця-це два місця.
Бачу що там часто такі ситуації. І мені в цій ситуації найбільше неприємно за дівчинку найстаршу тої дами, яка почала також говорити, що місця їх...Дитина була впевнена в цьому, але ж це не так. Але ж дама і не пояснить їй це, і дівчинка буде вважати, що світ несправедливий...