Гл. Амурная• 09 января 2018
Як вивезти сина на відпочинок,якщо бм втік?
Бм не спілкувався з сином,але робим нам все назло.Кащав ,що ми згниємо без нього,а ми он гарно живемо,навіть можу дозволити нвм відпочинок за кордоном.Рініш він кричав,що дозвіл ніколи не дасть,а тепер взагалі аоїхав кудись на запобітки.Що робити? Дитині не світить море?
BabyBooks Яна• 09 января 2018
мабуть через суд тільки вирішити це питання, позбавити батьківського права і без його дозволу потім їздити на відпочинок
ЛолитаНеРазлита• 09 января 2018
Либо искать и пытаться взять разрешение либо лишать род. прав, но это долго. А так получается, что не светит пока ((
Накладные мюсли• 09 января 2018
все светит) если не планируете лишать родительских прав, то право на вывоз на отдых можете получить через суд. Это не так долго как кажеться, я так делала
Гл. Амурная
• 09 января 2018
Батьк.прав лишити не можливо,я ходила у службу по правах дитини,так чк він періодично кидає аліменти по 100-300 грн,допомогу від держави також отримати не можу( держ.аліменти),твм сказали,що хоч гривню перерахує,вже проплата зарахована.Замкнуте коор
Накладные мюсли• 09 января 2018
Ответ дляГл. Амурная
идите к адвокату и грамотно подавайте иск, на отдых без проблем дадут разрешение
КАПСЛОЧНИЦА• 09 января 2018
А сейчас как-будто и не нужно брать разрешение второго родителя. С этого года. Вы узнайте у кого-то точно.