Чарочка діда• 1 час назад

Сусіди. Наприклад ви виросли в великому місті.

Є сусідки ваші ровесниці. Вам по 50 - 51 приблизно.Які знають вас з дитинства. Не прямо дружба була. А знають просто Вас. Могли деколи трохи в дворі гуляти разом. В Вас які з ними розмови, коли після довгої перерви Ви з ними зустрічаєтесь? Приходите в той дім, квартиру район де ви колись в дитинстві жили.
Привіт - привіт, чи розказуєте про родичів, дітей, щось розпитуєте про інших сусідів спільних?
Полюю на дрони• 59 минут назад
Я кугут, здрасьте и пошла, ни с кем не общаюсь.

Вам телефонограмма• 58 минут назад
Про сусідів ще можна спитати якщо в мене є зацікавленість, а навіщо розповідати про родичів і дітей малознайомій людині? Так само і мені не впали розповіді про її родичів
автор Чарочка діда • 56 минут назад
Ответ дляПолюю на дрони
І я так хочу. А то недавно так стала поговорити. І стикнулась з недовольним виразом на обличчях. Ну думаю треба воно мені.
Анонімус• 54 минуты назад
Ой це жах якщо коротко. Не жила в будинку 11років, у якому виросла приїхала, багато хто впізнав, але більше здивувало, що ті хто був дітьми стали дорослими, прям шок був
Будинок 10 поверховий, дуже здивувало, що діти сусідів стали дорослими
автор Чарочка діда • 53 минуты назад
Ответ дляВам телефонограмма
Та то типу і не малознайомі. Бо припустимо з шкільного віку їх знаю. Але то точно вони мені ні гроші не дадуть і жити не помагають. Чужі люди просто.
автор Чарочка діда • 52 минуты назад
Ответ дляАнонімус
В чому полягає жах?
Анонімус• 50 минут назад
Ответ дляЧарочка діда
В чому полягає жах?
Що життя так проходить і не замічаєш
Тролю як можу• 32 минуты назад
Таке можу уявити лише теоретично, але я б взагалі не спілкувалася, привіт і вистачить. Навіщо розмовляти зі сторонніми людьми? Словесний понос?
Галя із Дарниці• 7 минут назад
По -різному, залежить від людей. Не бачу нічого дивного в обох моделях поведінки

Броніки для Моніки• 1 минуту назад
Є дві подруги дитинства, коли до батька в село приїзжаю на декілька днів, запрошую їх на каву, або організовуєм шашлик