Бибер-анонимер• 16 января 2018
Тема для тих хто б не проти мати подругу
Пишіть бажані місто, вік, та 5 спільних тем для спілкування та проводження часу. Може хтось подружиться)
Бибер-анонимер
• 16 января 2018
Київ, до 37 років, мені 30. Материнство, власна справа, нерухомість, сім´я, природа. Якось так приблизно))
Прикуси Язык• 16 января 2018
Киев.29 лет. Замужем, детей нет.
Общие темы: косметика, полностью вся индустрия красоты, концерты, путешествия, выставки.
Бриджит_Фрикандо• 16 января 2018
Ответ дляБибер-анонимер
Я буду на Лукьяновке жить. Вам по ’параметрам’ подхожу. А территориально? Но у меня ребенок малый 1.5 года
Бибер-анонимер
• 16 января 2018
Ответ дляПрикуси Язык
Киев.29 лет. Замужем, детей нет.
Щось не пішла тема
Семенна Семеныч• 16 января 2018
Ответ дляБибер-анонимер
Щось не пішла тема
Зараз піде.
33 роки, не заміжня. Київ і обл.
Наука, англ. мова, коти.
33 роки, не заміжня. Київ і обл.
Наука, англ. мова, коти.
Бибер-анонимер
• 16 января 2018
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Це ж чудово що дитина. Я лише літом повинна стати мамою. Територіально, не дуже, але це не біда. Якщо захочеться поговорити чи кудись сходити з кимось чи якась порада потрібна буде - пишіть мені, буду рада an-florida@ukr.net
Анчо Ус• 16 января 2018
Днепр обл. 31год. Дом, семья, растения, бизнес, недвижимость, путешествия и многое - многое другое! Буду рада новым знакомствам с людьми любого возраста и территориального расположения)
Бибер-анонимер
• 16 января 2018
Ответ дляКонФФетОшка
Киев 32)с доходом от 3 тыс долларов в месяц
Не дурно))
Львів, 28, психологія (депресія, сенс життя, як знайти себе і почати керувати власним життям, інше), мистецтво (театр, інше), вища освіта, наука та медицина, біофак (хто вчиться, хто працює), работа в інтернатах та дитбудинках (хто працює та може поділитися досвідом), переробка сміття.
кому такі теми цікаві і хоче щось сказати. зараз більше слухаю
не тільки львів
Блинчик Мой• 16 января 2018
Киев, 40 лет, взрослые дети, разведена.
Интересы: собственный бизнес, медицина, психология, путешествия, английский, партнерские взаимоотношения.
Бриджит_Фрикандо• 16 января 2018
Ответ дляБлинчик Мой
Киев, 40 лет, взрослые дети, разведена.
А мне работа нужна) переезжаю в Киев через недельку....
Ответ дляБибер-анонимер
Я откроюсь. Напишите в лс)
Жду)
Бибер-анонимер
• 16 января 2018
Ответ дляРената.
не тільки львів
У Вас дуже хороші інтереси. Мене цікавить переробка сміття. Це дуже актуально для України, в мого чоловіка мрія переробний завод, але потрібно величезні інвестиції.
Єх, прикро що темка не жива..
Бибер-анонимер
• 16 января 2018
Ответ дляБеатрис1
Я откроюсь. Напишите в лс)
Жду)
Якщо я відкриюсь і Ви почитаєте мої теми, то передумаєте зі мною спілкуватись
Блинчик Мой• 16 января 2018
Ответ дляБибер-анонимер
Ржу))))
Блинчик Мой• 16 января 2018
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я тоже всего пару лет как переехала)
Аноним НаВсеГда• 16 января 2018
Київ. 31. Незаміжня. Мистецтво (театр, живопис, кіно, музика). Здоровий спосіб життя. Прогулянки, подорожі. Книги. Тварини.
Ответ дляБибер-анонимер
Єх, прикро що темка не жива..
Дякую за світло і позитив
Мрії в нас з Вами схожі )
Треба тепер думати над їх реалізацією
)))
Мрії в нас з Вами схожі )
Треба тепер думати над їх реалізацією
)))