Грибной_Дождик• Изменено 1 час назад
Мрео екзамен
Чи казали вам номер маршруту перед початком іспиту той хто приймав іспит чи вони не будуть казати номер?
Я просто попередній раз проїхала поворот так як мені здалось ,що сказали надто пізно про поворот ,або ж я зрозуміла так ,що на наступному перехресті повертати,в будь якому разі я ще встигала повернути , а він вже сказав не треба
Мені не казали номер хоча я цікавилась,просто сказав,що буде казати куди їхати
Просто ситуація якщо наприклад там 5 смуг треба змінити і тобі на розворот, а сказали тобі про це за 100 метрів я ж просто не встигну і це буде капець
Це буде моя провина?
Просто будь яке відхилення від маршруту це трактується як не захотів зробити що тобі сказали і відразу не здача
Це буде моя провина?
Мадам Тю-лю-лю• 1 час назад
Що вам заважає від час руху запитувати про те, куди їхати?
Я запитувала
Дело было давно• 1 час назад
Не говорили, сама увидела, какой маршрут инспектор написал. На Соф. Борщаговке сдаёте?
Сплюшка• 1 час назад
Всі рази казали маршрут.
За 100 метрів реально проїхати 5 смуг, включаєте поворот і повільно акуратно повертаєте в потрібну смугу.
Так, це буде в будь-якому випадку ваша провина. Зміна маршруту - нездача. Співчуваю.
Це була єдина помилка?
Сама вумна тутички• 1 час назад
Нет. Но инструктор говорил у какого инспектора любимый маршрут, в день, когда мы уже знали кто принимает экзамен. Мой инспектор (сдавала на Усенко в Киеве) дважды просил приехать на старый автодром на Сосюры и уже оттуда стартовал экзамен (автодром рядом, но объезжать его новичкам то еще удовольствие, там развязка противная)
Грибной_Дождик
• 1 час назад
Ответ дляДело было давно
Так
Грибной_Дождик
• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Всі рази казали маршрут.
Це була єдина помилка?
Можливо реально коли там дорога пуста інакше стояти із включеним поворотом ,де всі літають це створення аварійної ситуації
Конкретно тоді причина не здачі була в пропущеному повороті
Ашотакоя• 1 час назад
Да, при регистрации сказали номер маршрута, потом ждала инспектора.
Но я хоть и отрабатывала маршруты с инструктором, все равно не помнила куда ехать, т.к. не местная
Просто сказала инспектору, чтоб подсказывал куда ехать)
Грибной_Дождик
• 1 час назад
Ответ дляАшотакоя
Мені не казали не при реєстрації не інспектор
Ашотакоя• 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Они обязаны сказать. Даже перед тем как движение начинать, инспектор на камеру спрашивает - вы ознакомлены с маршрутом?
Грибной_Дождик
• 1 час назад
Ответ дляАшотакоя
Ні ,не казав
Ашотакоя• 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Ні ,не казав
Ну и как Вы ехали? Сели, пристегнулись и куда поехали? )
Сплюшка• 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Це ваш страх(Я розумію як новачку складно перелаштуватись, де всі літають. Вони притормозять, їдете зі швидкістю 50, ввключаєте поврот і нагло викручуєте руль, той хто позаду притормозить. Тим більше ви на навчальній машині.
Сплюшка• 1 час назад
Ответ дляАшотакоя
а вона не зобовязана знати напамять всі маршрути, все одно інспектор каже куди їхати.
Полонянка SexShop-а!• 1 час назад
сіли в машину, на камеру каже номер маршруту, потім по ходу повторював - на найближчому регульованому перехресті поверніть праворуч/ліворуч і т.д
Київ, Усенка
Грибной_Дождик
• 1 час назад
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Київ, Усенка
Це коли?
Грибной_Дождик
• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Перелаштовуватись через 5 смуг коли залишилось 100метрів важко буде навіть водію із досвідом)
Грибной_Дождик
• 1 час назад
Ответ дляАшотакоя
Із мрео виїхали ,він не казав номер маршруту, хоча я їх знаю
Грибной_Дождик
• 1 час назад
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
у лютому так складала
Дивно чомусь мені не казали номеру жодного разу
Дело было давно• 1 час назад
Ответ дляАшотакоя
Мой на камеру говорил - я буду указывать направление. Первый раз просто по маршруту узнала, второй раз увидела, что в листке написал
Сплюшка• 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
тренуйтесь, там непросто, але реально)
Замороженная селедка• 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Що Ви робитимете у 5 смузі????
Ашотакоя• 46 минут назад
Ответ дляСплюшка
А где я написала, что она обязана знать?
Я спросила куда она поехала, если не знала номера маршрута и если ей не говорит инспектор куда ехать
Грибной_Дождик
• 26 минут назад
Ответ дляЗамороженная селедка
Що Ви робитимете у 5 смузі????
На розвод коли треба
Грибной_Дождик
• 24 минуты назад
Ответ дляДело было давно
Ви були за кермом і щей встигли подивитися в листок?