ShaMari• 23 января 2018

Русский язык в школе

Обращение к родителям будущих первоклашек 2018 г. из г. Бровары, которые планируют отправить детей в 9 школу с русскоязычным преподаванием. Это единственная школа в Броварах, в которой дети могут учиться на русском языке. При обращении директор сразу пытается отказать, мотивируя тем, что в планах набрать в этом году 9 первых классов, но преподавание только на украинском языке, в которых по 35 учеников, а в русском классе не набирается и 20. Т. к. не хотят помещение для маленького класса выделять, несмотря на то, что в этом году выпускается 4 русскоязычный класс и учитель готов набирать первоклашек. Считаю причины надуманные и руководство школы пытается ввести родителей в заблуждение и не набирать детей в такой класс. Для набора русскоязычного класса необходимо минимум 9 детей ( директор утверждает - 15). Отзовитесь те, кто планирует отправить детей в русскоязычный класс 9 школы. Объединимся для защиты своих прав.
Ljana79• 24 января 2018
Ответ дляЛияя
Син моїх знайомих, коли в же визначився з країною та інститудом, де хотів навчатися, то за рік до від,їзду вивчив мову. Бо вона ж, саме ця мова, йому потрібна! У людини був вибір. Йому не потрібно було обов,язково в 5 класі починати вчити, наприклад, іспанську, а потім після школи поїхати навчатися, наприклад, у Польщу! Да, я би хотіла, щоб замість 2 іноземної додали ці години до англійської, а ще краще б вчили російську, якою спілкуються діти на рівні української, тобто удросконалили мову, якою користуються.
Я не розумію чому батьки-українці, які платять податки і навчають дітей в класах по 30 чоловік, мають утримувати класи з викладанням мовою країни-агресора з 9ти чоловік, це погодьтесь круті умови в порівнянні з 30ма і більше дітьми в одному класі, як є це зараз
Хочете вдосконалити - йдіть на курси або знайдіть репетитора - в чому проблема? Я ж не вимагала від школи наймати нейтіва для викладання англійської, бо хотіла вдосконалити))
Щодо вибору школи - більшість батьків підходить до цього відповідально і якщо я не бачила у дитини схильності до спорту, то я не віддавала її в школу олімпійського резерву, а багато моїх друзів не мордують дітей фізматом, який їм ’не лізе’. Ви хіба не знали які мову і з якого класу вивчають вшколи, коли віддавали свою дитину? Це як мінімум несерйозний підхід. І забігаючи наперед - щодо розташування школи, ми спочатку їздили до неї трохи більше години, а потім придбали недалеко житло, скоротивши час до 30 хв., тому ’в другую далеко’ я не розумію, головне це щоб школа відповідала рівню дитина, а посередніх в тому ж Києві - пруд пруди, туди потрапити за місцем прописки абсолютно не складно

автор ShaMari • 02 февраля 2018
Ответ дляБюст Березуцкого
Цитата:
Я не розумію чому батьки-українці, які платять податки і навчають дітей в класах по 30 чоловік, мають утримувати класи з викладанням мовою країни-агресора з 9ти чоловік, це погодьтесь круті умови в порівнянні з 30ма і більше дітьми в одному класі, як є це зараз Хочете вдосконалити - йдіть на курси або знайдіть репетитора - в чому проблема? Я ж не вимагала від школи наймати нейтіва для викладання англійської, бо хотіла вдосконалити))

А я не розумію - можливо Ви якісь ДУЖЕ ОСОБЛИВІ УКРАЇНЦІ, на відміну від нас, простих російськомовних українців. І податки, які Ви платите, особливі, на відміну від тих, які платимо ми. Можливо, ви всіх нас утримуєте.
І, якщо Ви не помітили, то звертаю Вашу увагу на те, що в школі навмисно не набирають дітей в російськомовний клас. Класи не набираються, тому що батьки не дуже наполягають, враховуючи сьогоднішні реалії.
До речі, російською мовою говорить чи не половину України, але ж яка різниця!? Ви ж, особливі українці, проти! Так?
Я однаково володію як українською, так і російською мовою, хоча вчилась в російськомовній школі. З таким успіхом вчителів російської мови та літератури скоро будуть винищувати або звинувачувати у зраді. Все в дусі Європи. Так?
Ljana79• 03 февраля 2018
Ответ дляShaMari
Цитата:

Шановна автор, ви мешкаєте в Україні, а не в росії, судячи за описом, то будь ласка, поважайте цю країну і її мову, яку не так вже часто і почуєш через насильницьку русифікацію протягом десятиліть.
В москві багато шкіл викладають українською? А там так само жзивуть українці, платники податків :) І як ви далеко заходите в своїх фантазіях, у вас багата уява, вітаю)
Я рада, що є школи і директори, які підтримують українізацію, а не зросійщення, яскравий приклад якого ви можете побачити на Сході
І щоб ви розуміли - в європейських країнах в відомих вузах навчають рідною мовою країни, ніхто не підлаштовується під студентів-іноземців. Так що так, все в дусі Європи, гадаю ви не проти цього напрямку :)
Ljana79• 03 февраля 2018
Ответ дляShaMari
Цитата:

і поясніть мені, будь ласка, що це у вас за національність? рускомовні украінци - це хто? звідки вони, яка історія цієї народності?