Я Вас не боюсь• 04 марта 2018
Показники за електроенергію?сьогодні можливо передати покази лічильн?
раніше можна було...а зараз ні(
Я Вас не боюсь
• 04 марта 2018
Ответ дляЛюба251
по воде сегодня не смогла передать, написали, что уже проходить начисление
так само,тільки по світлу(
Я Вас не боюсь
• 04 марта 2018
Ответ дляЛюба251
наверно, из-за праздничных дней раньше насчитывают
написали,що 3 числа кінц.строк....а раніше можна було(
Коко Шанель• 04 марта 2018
Передані побутовим споживачем та отримані у порядку, визначеному у договорі, та/або зняті електропостачальником (електророзподільним підприємством) дані про покази засобу обліку протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій робочий день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.
Зняті споживачем чи отримані та/або зняті енергопостачальником (електророзподільним підприємством) дані про покази засобу обліку в інший день вважаються вихідними даними для визначення показів засобу обліку на перше число календарного місяця шляхом додавання (віднімання) середньодобового споживання, помноженого на кількість днів (діб) між датою зняття показів та першим числом календарного місяця.