Флюорография гуся• 06 марта 2018

Tia heights makadi bay

Всім доброго вечора. Підбираю готель на тарвень. Відгуків тут нових не знайшла. Можливо, хтось був недавно. Буду вдячна за інформацію.
Готель за ціною нам підходить. Старі відгуки не дуже хороші, від осені кращі. Ніби повара замінили і харчування змінилося в кращий бік. Цікавлять також номери. Пишуть, що старі переважно.
Бриджит_Фрикандо• 06 марта 2018
Наші знайомі були там влітку цього року. Сказали - це пекло і жах. Дуже брудно, антисанітарія, погане харчування. Можливо з осені і змінилось, не знаю

автор Флюорография гуся • 06 марта 2018
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Дякую за відповідь. Не дуже вселяє оптимізм, але краще знати правду. Відгуки дуже різні.
tourdream• 07 марта 2018
Тиа очень большой отель. Есть старая часть, номера в бунгало Лагуна, в основном здании, Дюны, есть новая, там где аквапарк. Номера аквапарк более свежие, но далеко от моря. Остальные да, старые, но ближе к инфраструктуре. Отель скромный, многого от сервиса и питания ждать не стоит. Море хорошее для детей, пологий песчаный заход, широкий и длинный пляж. Коралл практически отсутствует.