КрытыхРынков• 23 марта 2018

ну дуже романтічна історія...

Є в мене подружка Ірка, прям подружка ще з времьон коли ми були шибздиками по 3 рочки. І була собі така нормальна девочка Іра, як всі бігала з нами по стройках, лазила по деравах, їла зелені абрикоси, топила в школьному туалеті щоденники, ржала як коняка та курила віники. А потом, десь в років 18 надибала Ірка стопку журналів "космополітен" і я не знаю, чим вона там так впечатлілась, але псіхологічну травму получила, якось прийшла і каже шо ВСЕ... стає ідеальною женщіною, це прям як тут на советчіце : весіть не більше 50 кг, всегда бути накрашеною, лягати пізніше чоловіка і просинатісь раньше ( шо б його не злякати) всігда в платті та на каблуках, мозг музчинам не виносіть, прокладки ховать, ноги брити тільки в секретном месте... І стала наша Ірочка ідеальною з нещасними очима.. і вечно мені казала " Танька, не буде з тебе леді" а я ржала як коняка і казала, ну яка з мене леді, доця мента, який розрішав прогулювати садік и інколи школу і брав мене з собою на роботу.. в местну женску тюрьму чи в ЛТП.
Вобщем потом я нашла свого неідеального..вона ідеального...
Місяць назад празднували 3 розвод нашої ідеальної Ірки, рішили випити за "упокой" семейной жізні по стаканчику але як всігда... стаканчиком дело не обішлось, вдули 5 бутилок шампанського, я пішла раньше, Ірка пішла позже..
Кароче, місяць Ірочка звонила якась дивна була, то хіхікала, то ржала то загадочно міняла плани.. в понеділок звоне і каже, Танька ( вау ТАНЬКААА,. не ТАТЬяна, а ТАНЬКА) є дело, бери свого неідеального і приходь в кафе, пришли ми і я мягко сказать охренела..стоїть моя Ірка в рваних джинсах, в красовках, в світері з якимись неізвестними науке животними і либиться.. а рядом таке саме чудо тільки мужского пола..
Вобщем каже Ірка, вишла вона з клуба до таксі, сіла вона в якусь машину думала шо то таксі, і начала орать на того мужика шо б віз... мужик не особо то сопротівлявся.. каже їхала то ржала як коняка то плакала шо дурна... мужик-тіпа таксіст її до квартіри довів, чаю їй зробив, сидів до 6 утра слухав про її ідеальность в неідеальному мірі, витирав соплі, потом вона вже не особо помне, проснулась вечором в шоці від тетки з зеркала... через день той мужик-шо тіпа таксіст привіз їй піцу і цвети і вона ненакрашена і в старій піжамі її з ним їла... потом він бігав їй за прокладками, брив якось ноги, красив ногті на ногах, казав зраку спи моя люба, я сам сніданок приготую, розказував, шо її цілюлітна жопа то лучше шо з ним случилось за його 44 года, кароче стала Ірка неідеальною ще й капец яка смела
( привела неізвестного неідеального в перший же вечір додому)..вобщем на свадьбу нас пригласили, маленьку, неідеальну
кароче до чого я всьо це тут пишу:
девочки ви мої! і товстенькі і худенькі? і жопасті і плокозаді ,і вухасті і не дуже і ідеальні і не зовсім..( шо ви там собі ще придумаєте)! я вам бажаю цією зимнєю весною почати любити себе такою як ви є, поважати себе, цінувати, знайти одиноким свого неідеального-ідеального мужчинку, а в тим кого є устроіти собі ідеальний медовий місяць, почати цінувати життя таким яке воно є. Кароче будьте щасливими, любимими і неідеально-ідеальніми!

Бліін, ото нашкрябала зранку :)))
Gon4a• 23 марта 2018
спасибо))))))) автор пишите еще))))))))))))) еще б находить это все))))))))))супер позитива подкинули) обе истории понра

Забагаловка• 23 марта 2018

автор! я вас обожаю!
Я Главная• 23 марта 2018
Супер. Пишите еще.
автор КрытыхРынков • 23 марта 2018
Ответ дляGon4a
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2086075
ще ось є..але там с глубоким смислом...
сЛАдКОежКА• 23 марта 2018
Я аж прослезилась)) Классно пишете.
всемВсёИмного• 23 марта 2018
И я тут отмечусь. Спасибо!
man_darinka• 23 марта 2018
Русская Богатырша• 23 марта 2018
Ответ дляКрытыхРынков
дякую не, особо не пишу..так інколи подружок до істерик довожу
И эта история классная! Счастья вашей подруге! И вам тоже!
Рекламама• 25 марта 2018
Ответ дляКрытыхРынков
настрій такий.. а тут ще й радість
А про чхающого чувака дайте
Задротики теж сподобались

Рекламама• 25 марта 2018
А Олька, Инка где? Ссылку дайте