ВсеПроВсехЗнаю• 02 апреля 2018
Можно ли делать гель лак в страстную пятницу?
На пятницу записана на покрытие гель лаком.
Знаю, что в этот день нельзя ничего такого делать...отменять запись?
Ответ дляДашенька из Киева
Якщо людина не віруюча, чи християнка формально, то різниці дійсно немає.
Якщо ж віруюча, то марафетитися під час того як помирає близька дорога людина, і помирає не просто так, а тому що віддає своє життя за тебе - то вочевидь як мінімум неповага .
А вы уверены, что он отдал жизнь именно в эту пятницу? А не в прошлую?
Дашенька из Киева• 03 апреля 2018
Ответ дляchitay
Якщо точна дата смерті невідома, то живі близькі померлого присвячують певний день спомину на цю людину (обираючи її з певних причин - найбільш вірогідної дати, чи іншої важливої дати із життя померлого, тощо). Зокрема християни, грунтуючись на певних подіях і каландарних показниках описаних у Евангеліях, обрали дату такого спомину саме п,ятницю.
Звісно якщо людина не є християнином, то відповідно ці події її не обходять, але ж тоді і ділема страстна п,ятниця-гель/лак позбавлена сенсу.