Король дивана• 19 апреля 2018
Яку медичну довідку подавати для вступу в школу чи дитячий садок - МОН
Міністерство освіти і науки уточнює, що відтепер для зарахування дитини до дитячого садочка або школи потрібно надавати медичну довідку форми № 086-1/о («Довідка учня про результати обов’язково медичного профілактичного огляду»).
Як повідомляє прес-служба міністерства, довідка містить інформацію про результати медичного огляду і рекомендації щодо занять фізкультурою.
МОН з посиланням на роз’яснення Міністерства охорони здоров’я також вказує, що під час зарахування дитини до дитсадка батьки також мають подавати довідку форми № 063/о «Карта профілактичних щеплень».
Міністерство охорони здоров’я заявило про скасування з 13 березня форми первинної облікової документації, які вважає «морально застарілими». Серед іншого, скасовується медична карта дитини для вступу в школу та дитячий садок. Як пояснила керівник МОЗ Уляна Супрун, діти мають пройти «звичайні медичні огляди у свого лікаря, та отримати стандартну довідку».
Король дивана
• 19 апреля 2018
Ответ дляАноним_1451
086 + 063 - все
для садочка - так.
А для школи достатньо 086-1/о
ИМХОля• 19 апреля 2018
Погуглила. Она состоит из одной страницы? То есть, только один доктор заполняет (семейный или педиатр)?
Булькаю• 19 апреля 2018
Ответ дляИМХОля
получается, что так.
Прыг-скок• 19 апреля 2018
Ответ дляИМХОля
Да, один, но на основании пройденного медосмотра у специалистов.
ИМХОля• 19 апреля 2018
Ответ дляПрыг-скок
Ну вот раньше все специалисты ставили свои печати. А теперь где это будет отображено, что ребенок прошел узких специалистов?
Не танцую- но пою• 19 апреля 2018
Тоже прошли всех, медсестра заполнила 063
А при садике висит список какие документы нужны. Первый пункт справка 063
Я так и не поняла надо ли было всех проходить.
Прыг-скок• 20 апреля 2018
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну нам докто сказала что без прохождения всего справку не выдаст. Частная клиника.