Силиконочка• 27 апреля 2018

Школа и прививки

Девочки, подскажите , может есть работники сферы образования . Требуют ли для поступления в школу прививки?
Исаева• 27 апреля 2018
Ответ дляЦыбулька
У нас только 86 куказана, я подавала без 63, приняли, но не факт что не попросят еще потом)
отож))

ЗаведУющая• 27 апреля 2018
Ответ дляИсаева
будут, вот список который я носила в понедельник
1. Копія свідоцтва про народження дитини.
2. Медична картка (довідка) + щеплення.
3. Заява батьків (пишеться в закладі).
4. Документ, що підтверджує проживання дитини (батьків) на закріпленій території обслуговування (копія).
5. 2 фото 3х4
Всі документи подаються в папці прозоро-закритій на кнопці. Документи мають подавати батьки дитини або особи,що їх замінюють.
Фото
ПешитеБесАшипок• 27 апреля 2018
У нас тоже нужно принести ф.086/1 и ф.063