Сегодня сержусь• 23 мая 2018

Чи є в Німеччині служба доставки, типу нашої нової пошти

Потрібно перевезти з одного міста в інше.
Хочу замовити дещо. І через пару днів планую бути в Німеччині, то хотіла б забрати. Бо самим їхати в інше місто нема часу і всі знайомі зайняті.
Питати в них про «нову пошту» не зручно, щоб їм не було не зручно, що я їх обходжу. Але реально вони на роботах. Нема як просити.
Ревнивая жена• 23 мая 2018
DHL погуглите

Пасти Ла• 23 мая 2018
DHL?
Алла Голландия• 23 мая 2018
DHL
UPS
Алла Голландия• 23 мая 2018
DHL
Сегодня до 6 вечера отправляете, завтра на месте
автор Сегодня сержусь • 23 мая 2018
О
Дякую
SGalina• 23 мая 2018
Hermes идет дольше чем DHL . DHL обычно на следущий день приходит, но при отправке всегда говорят, что доставка 2 дня.
автор Сегодня сержусь • 23 мая 2018
В мене турнік 70-100 кг десь
Не можу знайти ціну
Там все до 30 кг :(
автор Сегодня сержусь • 23 мая 2018
Мені терміни не підганяють :(
Аби дешевше