lora-lara• 11 июня 2018

Івано-Франківськ. Дуже потрібна порада

Маю дитину- підлітка відправити з Кривого Рогу до табору в Карпати. Чи не знайдеться відповідальний бажаючий зустріти мого сина на вокзалі і посадити на автобус. Дякую наперед за рекомендації. Буду безмежно вдячна
tanya-ttt• 11 июня 2018
яке число?
tanya-ttt• 11 июня 2018
автор, якщо потрыбно то пишыть в приват
mira_ivan• 11 июня 2018
Залежно від того , в котрій годині прибуває поїзд, а так то проблем немає , зразу на вокзалі стоять маршрутки на буковель, водії маршруток самі викрикують і садять в автобус! Я зустрічала брата з Київського поїзда в 5 ранку і все бачила!
автор lora-lara • 12 июня 2018
Дякую усім, що відгукнулись! Гарного дня!