Смайлик• 19 июня 2018
Укрпочта-до востребования
Девочки, подскажите пожалуйста. Покупатель просит отправить посылку Укрпочтой- до востребования.... Сколько примерно брать за пересылку?Вес до 150гр.
Добрий день!
Як вірно зазначили вище, в Укрпошті вже є можливість оплати пересилання відправлення отримувачем при оформленні відправлень за такими тарифами як ’Укрпошта Експрес’ та ’Укрпошта Стандарт’.
При цьому, зазначимо, що кошти за упаковку або додаткові послуги має сплатити відправник.
Даша, команда Укрпошти.