Благоуханочка• 04 июля 2018

Повна ..... з квитками! Як виловити?? Є надія, що додадуть вагони?

Потрібні квитки на потяг з Одеси в серпні. Опа повна, моніторимо з першого дня як викинули. Кількість місць лише зменшуєтся, і ті що були в наявності не підходять по часу та розташуванню.
Дівчата, я надія, що дадуть додаткові вагони? Моніторю постійно. Я в шоці з укрзалізниці. Ну чому , ЧОМУ щороку такий трешак??
автор Благоуханочка • 04 июля 2018
Дівчата, хто вкурсі на рахунок СВ. Я з двома дітьми, якась знижка належить нам чи ні?
Цветов Мне срочно• 04 июля 2018
Ответ дляАноним_1480
Вже вище написали куди нижні полиці діваються.
))ну тогда возьмете у проводников ремни, или СВ как вариант.
автор Благоуханочка • 04 июля 2018
Ремні не допоможуть. Поряд місць нема. В СВ можна одній з двома дітьми? 7 та 5 років?
ДелайКак_Я• 04 июля 2018
Ответ дляАноним_1480
один дитячий, один дорослий
ДелайКак_Я• 04 июля 2018
Ответ дляАноним_1480
можна.
автор Благоуханочка • 04 июля 2018
Ответ дляДелайКак_Я
один дитячий, один дорослий
Дякую, розглядаємо такий варіант, хоч в дешевшому поїзді також місць вже нема.
Прасковична• 04 июля 2018
С Мариуполя с Харькова несколько раз вагоны добалвяли - и плацкарт выкинули и купе раз.. я тоже с ребенком, туда взяла какие были, боковушки, через день купили низ и поменяла билеты

берите что есть ,потом будете менять

а по теме- можете в привате поставить на бронь билеты, когда появится место - вам приват сам выкупит (правда на днях на Киев бронь поставила - не выкупил, выловила сама
Прасковична• 04 июля 2018
Ответ дляДушка-свекровь)))
супер! вот где все билеты
бред это все! сейчас все билеты онлайн, это раньше были вип кассы и брони жд.. нам так в том году дали контакты какой-то начльница на жд, пришли к ней, она тупо онлайн посмотрела и сказала что мест нет)) ниче, поехали в плацкарте на верхниих я с малым 3,5 года, ничего не отвалилось, норма доехали
Прасковична• 04 июля 2018
Ответ дляАноним_1480
на одной полке вы+ребенок 5 лет бесплатно, вторую с маленькой скидкой на второго ребенка возьмете
автор Благоуханочка • 04 июля 2018
Ответ дляПрасковична
Дякую, коли можуть викинути? Зранку ловити, чи постійно протягом дня?
Мусять додати місць практично вже нема у всіх поїздах.
автор Благоуханочка • 04 июля 2018
Ответ дляПрасковична
дякую) Будемо пробувати.
автор Благоуханочка • 04 июля 2018
Є велика різниця в ціні між СВ різних поїздах. Чому так?
Прасковична• 04 июля 2018
Ответ дляАноним_1480
я коли туди купила верхні, наступного дня чи через день десь в обід зайшла, ненароком, волоси фарбувала в салоні - а там купа плацкартів))) я бігом))) але викинули плацкарти без кондиціонера, купе і плацк з кондиціонером так і не з´явились більше... тільки звичайні...

зайдіть на сайт приват-24, там є бронь білетів, важливо щоб на кредитніц була певна сума коштів
автор Благоуханочка • 04 июля 2018
Ответ дляПрасковична

дякую
Прасковична• 04 июля 2018
Ответ дляАноним_1480
дякую
нема за що) реально беріть що є, потім краще повернути (теж онлайн) чим взагалі бути без білетів

і щє, вам з кінцевої до кінцевої їхати?
автор Благоуханочка • 04 июля 2018
Ответ дляПрасковична

і щє, вам з кінцевої до кінцевої їхати?
Залежит який потяг. Є ужгородський. З Одеси до Львова, а є різниця?
автор Благоуханочка • 04 июля 2018
А є прямі
автор Благоуханочка • 04 июля 2018
2 купили, ще 4 потрібно
Прасковична• 04 июля 2018
Ответ дляАноним_1480
якщо вам їхати Одеса-Льовов, а потяг Одеса-Ужгород, дивиться білети на декілька станцій вперед.. може бути що до Львова нема, а до Ужгорода є.. платите більше а виходите де треба..
Прасковична• 04 июля 2018
Ответ дляАноним_1480
2 купили, ще 4 потрібно
чесно кажучи, 6 нижніх - то ви багато хочете)
Ms. При теле• 04 июля 2018
Ответ дляАноним_1480
2 купили, ще 4 потрібно
А на какое вам число? До какого пункта. Есть еще вариант через николаев.
Настасья Пицун• 04 июля 2018
На тикетс юей есть функция, забронировать мне нижние места на такой то поезд. Приходит смс, вам забронировано, выкупите в течении 25 мин. Я так две нижние полки в Трускавец выловила.
Миллион АлыхРос• 04 июля 2018
а куди Вам білети треба?
Гербария• 04 июля 2018
Ответ дляПрасковична
хм.., ну то такая ’начальница’ была..
Нам без проблем всегда целое купе ’делают’, даже если в онлайне мест нет. У них там своя бронь
соева-сысоева• 04 июля 2018
Ответ дляАноним_1480
Не встигли, розгребли.
Посреднику не желаете переплатитт 50 грн за билет и спать спокойно?
Новогодняя пальма• 04 июля 2018
Ответ дляАноним_1480
На одного ребенка детский, другому билет не берите( до 6 лет по моему не нужно, при том что ребенок не занимает место)