АгатаХристя• 05 июля 2018
Можливо є лікарі зайдіть будь ласка
Дівчатка порадьте яку мазь модна купити закордоном замість левоміколем. У мене була операція на пвропроктит та удалили трішінну три тижні тому. Лікар прописав левоміколь, але він в мене закінчується а я зараз закордоном тут немає левоміколя. Підскажіть яку мазь можна купити щоб вироблялась закордоном.
Лікарю не зручно писати так як він попередив що треба багато купити, а я не розрахувала.
Свисток ля-минор• 05 июля 2018
Не подскажу,но, думаю, будет полезно,если укажете,в какой Вы стране.
Жерица ночи• 05 июля 2018
Я не врач, но ввела в поисковик Гугл ’аналог Левомеколь за границей’ и выдает несколько сайтов с информацией. Попробуйте.
АгатаХристя
• 05 июля 2018
Ответ дляЖерица ночи
Дякую.
Курочка-чубаточка• 05 июля 2018
Chloramphenicol + Methyluracil - это действующее вещество, можно написать на листике , дать фармацевту в аптеке и попросить подобрать аналог или что-то подобное
АгатаХристя
• 05 июля 2018
Ответ дляКурочка-чубаточка
Дякую