Ширли-Мырли• 05 июля 2018

Субсидія

Доброго дня усім! Порадьте, будь ласка, як правильно зробити. У листопаді минулого року розлучилася з чоловіком. Допомагала йому в бізнесі раніше. Хочу оформити зимову субсидію, знаю, що потрібно починати платити ЄСВ. Напишіть, будь ласка, куди звернутися і чи буде мені рахуватися стаж?
Блины со смайликами• 05 июля 2018
Стаж будет считаться если вы
1. Будете официально оформлены
2. Оформите Чп
Если вы оплачиваете 3 мес для субсидии - вы условно признаете себя работающей в тени и стаж идти не будет

автор Ширли-Мырли • 05 июля 2018
А якщо я буду проплачувати його протягом року?
Сестрица Алёнушка• 05 июля 2018
если есть 1000 ежемесячно платить есв, не проще ее тратить на коммуналку?
Сижу_и_плачу• 05 июля 2018
Ответ дляСестрица Алёнушка
+++
Ло Шарик• 05 июля 2018
Ответ дляШирли-Мырли
Будет вам считаться стаж. Вы его себе ’купите’
ДелиВерка• 05 июля 2018
А расскажите, пожалуйста, подробнее. Т.е. если оф. не трудоустроен, то можно от себя самостоятельно платить? И потом подать на субсидию?
ДелиВерка• 05 июля 2018
И если платить ЕСВ, то это пойдет как стаж?
Сестрица Алёнушка• 05 июля 2018
Ответ дляДелиВерка
конечно, для выплат европейской пенсии в отдаленном будущем отдельной центрально африка...европейской стране
Блины со смайликами• 05 июля 2018
Ответ дляШирли-Мырли
А зачем?

автор Ширли-Мырли • 05 июля 2018
Я хочу підробляти репетиторством, але не повен день. У мене автономне опалення, підрахувала, що десь 3000-обійдеться плата в зимовий період, а з субсидією=700грн. Галаю, є різниця. Я б з радістю вийшла працювати на повен робочий день, але я сама у місті, дитині годину до школи добиратися і все таке. Все підрахувала.
автор Ширли-Мырли • 05 июля 2018
І не кидайте у мене камінням, я працювала офіційно і всі податки виплачувала і мій колишній теж нічого від держави не приховував!
Сестрица Алёнушка• 05 июля 2018
Ответ дляШирли-Мырли
6*700 + 12000 есв в год =16200
6*3000 = 18000, экономия вроде как и есть...пока не увеличили есв...
Заикальница• 05 июля 2018
Ответ дляШирли-Мырли
звертаєтесь із заявою + копії паспорту, трудової, коду, до свого відділення податкової, на протязі місяця вони вивчають вашу заяву і підписують з вами договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового держ. страхування, на рік. платите кожного місяця есв, через рік подаєте звіт і вам зарахують стаж. я так заключила договір.
Мааарковная• 05 июля 2018
на сайте тепло ком юа есть вопросы по собсидии, там есть ваш случай.
люди пишут что для зимней надо было раньше заплатить этот внесок.
там много не понятного, они сами не до конца понимают.
и плюс, 3 минималки, доходы мужа, может и не получится субсидия.
Усатая полосатая• 05 июля 2018
Ответ дляШирли-Мырли
Повен день???
Автор... надеюсь, Вы репетитор не по украинскому языку...
автор Ширли-Мырли • 05 июля 2018
Ні, німецька)