Алгонавт• 13 июля 2018

Есть здесь реабилиологи после пед универа?

Где работаете? какая з/пл? реально ли устроиться?
Накладные мюсли• 13 июля 2018
А ’реабилиолог’ это кто???

Леска• 13 июля 2018
У вас очепятка?
автор Алгонавт • 13 июля 2018
Ответ дляНакладные мюсли
А ’реабилиолог’ это кто???
https://vspu.edu.ua/faculty/sport/sportreability.p...
оксюморон• 13 июля 2018
Автор, знакомый парень работает тренером в спортклубе и в салоне массажистом по лпджи массажу
автор Алгонавт • 13 июля 2018
Ответ дляоксюморон
норм зарабатывает?
МЧСница• 13 июля 2018
Я маю диплом спеціаліста фізичної реабілітації від педуніверситету.Вчилася заочно після медучилища.Працюю палатною медсестрою.Головний лікар навіть дивитися не хотів на мій диплом.
автор Алгонавт • 13 июля 2018
Ответ дляМЧСница
т.е. не стоит время убивать на этом факультете?
Настя Снежок Воля• 13 июля 2018
Я так понимаю сейчас туда берут всех, лишь бы во.
Один - Реабилетолог - работает и по специальности и массажистом. Реабилетологом ставит на ноги после дтп и т.п. Кроме оф зарплаты, которая обыкновенная, хорошо выезжает на частниках. Занимается саморазвитием.
Другой работает в частной клинике и частник, очень нормально получает. Клиника жены.
Третий учится, подрабатывает в спорт клубе, знает язык англ, учит португальский, собирается туда валить.
автор Алгонавт • 13 июля 2018
Ответ дляНастя Снежок Воля
дело в том, что этот факультете без мед образования
как потом работать в клинике?

МЧСница• 13 июля 2018
Ответ дляАлгонавт
Усі ігнорують цей диплом бо він виданий педуніверситетом.
автор Алгонавт • 13 июля 2018
Ответ дляМЧСница
значит не стоит туда поступать
МЧСница• 13 июля 2018
Ответ дляАлгонавт
значит не стоит туда поступать
В педуніверситет-ні.Тільки у медуніверситет.
Анчо Ус• 14 июля 2018
Ответ дляМЧСница
так а вакансия была реабилитолога или нет? В кафе тоже на такой диплом не посмотрят)))
Анчо Ус• 14 июля 2018
есть разные реабилитологи. Кстати, кто найдет в офиц.перечне профессий такую? Нет такого врача. Есть врач с такими курсами. А вот учитель-реабилитолог есть. Так что такое дело.... Кстати, их выпускает не только мед. и пед вузы. Еще экономические, технические (я не прикалываюсь, знакомые в таких осваивают специальность).
Анчо Ус• 14 июля 2018
«Наказ МОЗ України від 27.10.2008 р. № 614 Про подальший розвиток та удосконалення лікарсько-фізкультурної служби в Україні». Зокрема у пункті 2.8.1. Примірної посадової інструкції медичної сестри (інструктора) з лікувальної фізкультури вказується, що «На посаду інструктора з лікувальної фізкультури також можуть призначатись фахівці, які мають вищу фізкультурну освіту за спеціалізацією „фізична реабілітація“. Ці фахівці вважаються такими, що мають спеціальну підготовку з лікувальної фізкультури». Наказ МОЗ України від 27 жовтня 2008 року № 614 «Про подальший розвиток та удосконалення лікарсько-фізкультурної служби в Україні». Лист МОЗ України від 05.11.2001 р. за підписом міністра охорони здоров´я Москаленка В. Ф. передбачає (на розгляд чиновника) вводити посади спеціалістів з фізичної реабілітації у закладах, підпорядкованих МОЗ України. Лист Міністерства охорони здоров´я України від 05.11.2001 р. Національний класифікатор України, класифікатор професій ДК 003:2005, чинний від 01.04.2006 р. У додатку А (покажчика професійних назв робіт за кодами професій) фахівець з фізичної реабілітації прописаний під кодом 3226. Класифікатор професій ДК 003:2005

Завдяки тривалому лобіюванню 10.08.2016 до Класифікатора професій (раніше формувався Мінпраці, а на момент зміни - Міністерством економічного розвитку і торгівлі) було внесено професію «фізичний терапевт» (код 2229.2), що відкриває шлях до уніфікації і в подальшому доступу до європейського та світового ринку праці в цій галузі[1].
Анчо Ус• 14 июля 2018
https://jobs.ua/ukr/classifier/profession/code-322... , никакого отношения к медицине и мед.вузу не имеет , не путать с физиотерапией. Это вспомогательный персонал, больше к учителям физ-ры. Подружка в университете физры и спорта училась, реабилитолог