Ух ты какая Я• 09 августа 2018
Як дізнатись, що тебе заблокували на телефоні?
Дівчата, підкажіть, коли твій номер внесли в чорний список телефону, що ти чуєш у відповідь? Абонент поза зоною чи короткі гудки? Номер ЮМС. Дякую.
Вредняжка• 09 августа 2018
ЮМС уже давно не существует, есть водафон. И если вы в черном списке то линия постоянно будет занята.
Ух ты какая Я
• 09 августа 2018
Дякую. Коли телефоную - абонент поза зоною, але потім приходить повідомлення, що знову на зв*язку. Набираю - знову поза зоною. І так вже декілька разів.
Берегу и стерегу• 09 августа 2018
Ответ дляУх ты какая Я
Это наверное переадресация