ЗабежАЛОЧКА• 13 августа 2018

Вибір школи

Донька іде з 1 вересня в 5 клас.
Перші чотири класи навчалася по ростку і займалася додатково англійською мовою.
дівчинка здібна і пам*ять хороша, але ледачкувата трохи.
і от тепер я в роздумах.
Школа, в якій навчалася перші чотири роки росток відмінила з цього року, буде звичайна загальноосвітня програма. і педагогічний склад зірок з неба в старшій школі не хватає.
якщо залишитися тут, то репетитори наше все будуть. Класного керівника теж не фонтан отримали і клас в жахливому стані. і про це нам повідомили в кінці минулого тижня.
один плюс цієї школи, вона в пішій доступності від будинку.
зараз виникла можливіть перевсти доньку в школу з поглибленим вивченням англійської мови.
але я в роздумах, потрібно буде возити.
і найголовніше питання, чи потягне вона таке навчання
чи все таки спробувати, а якщо не піде, то повернутися назад.
чи посидіти в старій школі ще два роки, а потім пробувати кудись вступати.
але я боюся, що до 7 класу гормони будуть бушувати і тоді взагалі ніяких знань вже не захочеться.
порядьте, що робити7
бибизяна• 13 августа 2018
Я бы перевела

Неправдиша• 13 августа 2018
Возить натужно, конечно. Но коллектмв и педагоги это очень важно. Я бы пробовала менять сейчас.
Капризуля• 13 августа 2018
Изначально шли в школу с англ. языком, сильную. Да, возим. Иногда тяжело самой, когда муж в командировке. Но это повод учиться в сарае, зато в пешей доступности.
автор ЗабежАЛОЧКА • 13 августа 2018
Ответ дляКапризуля
так отож. я в роздумах.
чоловік теж часто відсутній, я за кермом.
але це київ і ніколи не вгадаєш де затор.
ще й мама моя, пожалійте дитину.
будеш собі нерви портити і дитині цим навчання.
але без навчання то нікуди
Бутылка Кифира• 13 августа 2018
Знания ооочень важны! Но я так и не решилась перевести, чтобы возить и мы идем тоже в 5й класс в этом году. Взвесила все плюсы и минусы...Если рядом, ребенок пришел сам, нормально пообедал, уроки к вечеру уже частично выучил...Вставать раньше, чтобы доехать; ждет Вас после работы, чтобы забрали и приезжать 20,00-21,00, а еще и уроки...и прочее-прочее
К слову, Ростком можно заниматься дома - я уже 4й год занимаюсь. Так сложились обстоятельсва, что мы при переезде пошли во второй класс без Ростка. Мне хотелось продолжать, я покупаю сама книжки и мы занимаемся. Английским занимается папа пока, но репетитор и наш ждет))) через пару лет.
Мы решили, что переводить будем немного постарше 7 или 9 класс, когда будет немного больше самостоятельным, чтобы я смогла его самого отпусать добираться.

Но мысли грызут всё время - правильно ли мы сделали?
Аноним_Русалка• 13 августа 2018
У нас тоже был выбор - школа в 100метрах от дома, но ужасная по виду, без ремонта, и самое главное неизвестный 20-летний учитель. Решили возить в соседний мегаполис - 30-35минут от дома, в языковую гимназию, хоть и не супер-пупер сильную, но лучше, чем у нас в городке. Меня мало кто смог понять, но считаю, что на младшую школу это лучшее решение, а дальше видно будет по его желанию и способностям. Возможно будет ходить в нашем городке в школу, но не рядом с домом, а 20-25 пешком, 10минут на машине (никто не сможет забирать).
автор ЗабежАЛОЧКА • 13 августа 2018
Ответ дляБутылка Кифира

ну в плані забирати мені трохи простіше, у мене вільний графік. дитина не буде чекати мене в школі до 19,00.
поряд з тою школою є прекрасний будинок творчості, куди дитина відразу після занять зможе іти на гуртки, якщо матиме бажання кудись ходити.
і просто зараз в цьому переводі ще є плюс для мене - клас набирають з 0, всі будуть новенькі і звичайно будуть нові друзі.
а прийти у вже сформований клас, це трохи інше

Бутылка Кифира• 13 августа 2018
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
ну, если ребенок один, свободный график - я бы переводила
автор ЗабежАЛОЧКА • 13 августа 2018
Ответ дляБутылка Кифира
Дитина одна