Сьогодні отримала нові босоніжки дитячі, а вони дитині дуже великі, продавець відмовляється міняти на менші, ссилаючись на тещо вони з фабрики замовлені під мене особисто і вона не має фінансової можливості в себе їх залишити. Пише що питання обміну потрібно було вирішувати перед покупкою, хоча в оголошенні про те що обміну нема не написано ні слова! Закон на моїй стороні. Як мені бути? Підскажіть будь ласка!
ленуська76• 27 августа 2018
Ничего Вы не сделаете..Действительно,перед покупкой нужно у продавца/посредника все тысячу раз уточнить и попросить...но и это не гарантия,что он сдержит свое обещание. Мне так продавец обещала поменять на меньший размер в случае чего...а потом началось: нет нужного вам размера,менять не на что,деньги не верну....И все. Просто огласите данного продавца.чтобы и мы знали и не попались.
Ксения_ksen• 27 августа 2018
Я за Вас,но если нет обмена,то почему нельзя оставить на следующее лето,раз они большие и уже лето заканчивается,в этом году все равно уже не носили бы
У вас есть документ подтверждающий покупку, то есть фискальный чек или товарно транспортная накладна на покупку? Если нет закон не может быть на вашей стороне, потому что там четко написано когда человек имеет право на возврат покупки, если есть возвращяйтк тому кто стоит в документах.
_обувь для деток_• 27 августа 2018
Я перестала продавать обувь из-за таких вот единичных покупак.
Продавцам рекомендую занести даного покупателя в ЧС.
Нервов сохраните на месяц жизни. Пройдено.
Ответ дляОхиИВздохи
Если инд.пошив, то имеет право не менять.
звичайні ортопедичні босоніжки берегиня, в огол написано в наявності майже всі розміри, але не міняє(
Ответ дляrudayasv
все вопросы надо было перед покупкой уточнять! закон на вашей стороне когда платятся налоги,а так эта покупка будет сформулирована как сп. если лично под вас заказаны значит вы давали определенные замеры?
не лічно під мене замовлені. Я уточнювала про устілку в см чи буде на наш розмір дана модель в наявності
Ответ дляКсения_ksen
Босоніжки ортопедичні для щоденного носіння в садочку , я б іх лишила на потім, але зараз потрібно взуття ,а ще 1 пару не маю можливості купити( kidstaff мій улюблений сайт тут багато років купую, а така прикрість вперше, ну тепер знатиму) Дякую вам!
Ответ для_обувь для деток_
за що в ЧС? Про те що повернення чи обміну нема не вказано , (а сьогодні після нашої переписки швиденько додали уточнення ,що нічого- НЕМА!) то чому я неможу наполягати на цьому. ’единичные покупаки ’ - це невідємна частина роздрібної торгівлі , якою являються всі люди..
Tasha Fancy• 28 августа 2018
Ответ дляlilyalichka
получается, продавец дал неправильные замері?
Ответ дляTasha Fancy
так, я просила взуття на 21см устілки, вона сказала це буде 32розмір, а виявилося в 32 роз 22см устілка( для дитини цілий см це дуже баагато