lilyalichka• 27 августа 2018

Продавець відмовляється міняти взуття !

Сьогодні отримала нові босоніжки дитячі, а вони дитині дуже великі, продавець відмовляється міняти на менші, ссилаючись на тещо вони з фабрики замовлені під мене особисто і вона не має фінансової можливості в себе їх залишити. Пише що питання обміну потрібно було вирішувати перед покупкою, хоча в оголошенні про те що обміну нема не написано ні слова! Закон на моїй стороні. Як мені бути? Підскажіть будь ласка!
Басина• 27 августа 2018
Если инд.пошив, то имеет право не менять.
rudayasv• 27 августа 2018
все вопросы надо было перед покупкой уточнять! закон на вашей стороне когда платятся налоги,а так эта покупка будет сформулирована как сп. если лично под вас заказаны значит вы давали определенные замеры?
ленуська76• 27 августа 2018
Ничего Вы не сделаете..Действительно,перед покупкой нужно у продавца/посредника все тысячу раз уточнить и попросить...но и это не гарантия,что он сдержит свое обещание. Мне так продавец обещала поменять на меньший размер в случае чего...а потом началось: нет нужного вам размера,менять не на что,деньги не верну....И все. Просто огласите данного продавца.чтобы и мы знали и не попались.
vlad-svs• 27 августа 2018
Закон на вашей стороне лишь в том случае, если это покупка у юридического лица или ФОПа. Если у частного лица, ваш закон - Гражданский кодекс. А там все совсем не так гладко, как в законе О защите прав потребителей.
Ксения_ksen• 27 августа 2018
Я за Вас,но если нет обмена,то почему нельзя оставить на следующее лето,раз они большие и уже лето заканчивается,в этом году все равно уже не носили бы
Trisha• 27 августа 2018
У вас есть документ подтверждающий покупку, то есть фискальный чек или товарно транспортная накладна на покупку? Если нет закон не может быть на вашей стороне, потому что там четко написано когда человек имеет право на возврат покупки, если есть возвращяйтк тому кто стоит в документах.
Ola2012• 27 августа 2018
Ото ділових розвелося.

Хочуть і ціну найнижчу і може ще вам гарантійний ремонт надати.

тут продавці мають нещасні 40 грн. від продажу.

якщо хочете всі гарантії і права. велком в магазини рідного міста
Scylla• 27 августа 2018
Ну почему не выяснять все вопросы до сделки? Я сочувствую, но это Ваш пролет, если брали у частного лица.
Считайте это уроком на будущее и не расстраивайтесь.
pryshlyak• 27 августа 2018
Вам давали заміри? Все відповідає дісності?
_обувь для деток_• 27 августа 2018
Я перестала продавать обувь из-за таких вот единичных покупак.
Продавцам рекомендую занести даного покупателя в ЧС.
Нервов сохраните на месяц жизни. Пройдено.
автор lilyalichka • 27 августа 2018
Ответ дляОхиИВздохи
звичайні ортопедичні босоніжки берегиня, в огол написано в наявності майже всі розміри, але не міняє(
автор lilyalichka • 27 августа 2018
Ответ дляrudayasv
не лічно під мене замовлені. Я уточнювала про устілку в см чи буде на наш розмір дана модель в наявності
автор lilyalichka • 27 августа 2018
Ответ дляКсения_ksen
Босоніжки ортопедичні для щоденного носіння в садочку , я б іх лишила на потім, але зараз потрібно взуття ,а ще 1 пару не маю можливості купити( kidstaff мій улюблений сайт тут багато років купую, а така прикрість вперше, ну тепер знатиму) Дякую вам!
автор lilyalichka • 27 августа 2018
Ответ для_обувь для деток_
за що в ЧС? Про те що повернення чи обміну нема не вказано , (а сьогодні після нашої переписки швиденько додали уточнення ,що нічого- НЕМА!) то чому я неможу наполягати на цьому. ’единичные покупаки ’ - це невідємна частина роздрібної торгівлі , якою являються всі люди..
Tasha Fancy• 28 августа 2018
Ответ дляlilyalichka
получается, продавец дал неправильные замері?
автор lilyalichka • 01 сентября 2018
Ответ дляTasha Fancy
так, я просила взуття на 21см устілки, вона сказала це буде 32розмір, а виявилося в 32 роз 22см устілка( для дитини цілий см це дуже баагато