Скомуниздила• 27 августа 2018
Сукня вишиванка Алли Мазур з останнього ефіру - хто автор чи виробник?
Дуже сподобалась сукня вишиванка, що була на Аллі Мазур в останньму випуску ТСН. Можливо хтось знає, хто виробник чи дизайнер?
Скомуниздила
• 27 августа 2018
Ответ дляЗапыхалась
дякую за відповіть, але за посиланням лише закритий ФБ профіль
Запыхалась• 27 августа 2018
Ответ дляСкомуниздила
Так зареєструйтесь або увійдіть на ФБ і задайте питання, які проблеми.