Прикуси Язык• 04 сентября 2018
Ртуть! Целая банка
Папе 82 года, признался на днях что у него в кладовке стоит банка ртути!
Я реально в шоке! А если бы я убирала и разбила?????
Что мне с ней делать когда найду? Официально я могу признаться чтобы забрали и увезли? Чем мне это грозит?
Женщинас• 04 сентября 2018
Она стоит больших денег... можно продать, я думаю. Пусть муж займется вопросом.
Прикуси Язык
• 04 сентября 2018
Ответ дляРогнеда Карповна
Только не выливайте в раковину)
мне 39 ) вроде мозги выросли уже)))
Снежнакомка• 04 сентября 2018
Ответ дляПрикуси Язык
кто ж его покупает и для каких целей?
Лучше мчс. Продать можно не в те руки, а потом могут пострадать невинные. Оно Вам надо?
Дон Пэдро• 04 сентября 2018
Ответ дляЖенщинас
угу, нашли что советовать
Любви вам!• 04 сентября 2018
Літрова банка ртуті - 14 кг, будьте уважні.
Краще всього здайте від гріха подалі здайте в МЧС не говорячи, що воно стояло дома, мовляв побачили банку, думали фарба-сріблянка - а воно жах яке тяжке, значить ртуть.
Прикуси Язык
• 04 сентября 2018
*0па.....
Стаття 321. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних і сильнодіючих речовин
1. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання або зберігання з метою збуту, збут отруйних або сильнодіючих речовин, що не є наркотичними або психотропними чи їх аналогами, а також здійснення таких дій щодо обладнання, призначеного для виробництва чи виготовлення отруйних або сильнодіючих речовин, вчинені без спеціального на те дозволу, -
караються штрафом до п´ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.
2. Порушення встановлених правил виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, відпуску, обліку, перевезення, пересилання отруйних або сильнодіючих речовин, що не є наркотичними або психотропними чи їх аналогами, -
карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до двох років.