Карта мордвы• 11 октября 2018
Допоможіть зробити укр.мову
Потрібно зробити завдання, додаю фото. Підкажіть, кому не важко. Дякую.
Ноги от ушей• 11 октября 2018
Властивість А - у верхньому рядку всі слова мають однакову кількість букв. У нижньому - ні.
Думаю далі...
Ноги от ушей• 11 октября 2018
Властивість Б: слова у лівому рядку мають однакову кількість звуків і букв (тобто, у слові 6 букв, 6 звуків). У правому рядку в словах є йотовані - я, ї, тому кількість букв і звуків у межах одного слова різна.
Аноним_1448• 11 октября 2018
Слова у лівому стовпці таблиці можуть мати подвійний наголос. Тобто: нІкого й нікОго, нІколи й нікОли і т.д.
Карта мордвы
• 11 октября 2018
Ответ дляНоги от ушей
дякую
Ноги от ушей• 11 октября 2018
Ответ дляАноним_1448
Гарний варіант!
Автор, а яку тему вони зараз проходять?
Карта мордвы
• 11 октября 2018
Ответ дляАноним_1448
дякую
Карта мордвы
• 11 октября 2018
Ответ дляНоги от ушей
Гарний варіант!
Автор, а яку тему вони зараз проходять?
Це поза програмою завдання, так би мовити, додатково.
Ноги от ушей• 11 октября 2018
Ответ дляКарта мордвы
Зрозуміло... Бо я глянула на програму, вони зараз члени речення вчать, а не фонетику.
Успіхів вам у навчанні!
Карта мордвы
• 11 октября 2018
Ответ дляНоги от ушей
Успіхів вам у навчанні!
Дякую
Карта мордвы
• 11 октября 2018
Ответ дляАноним_1448
з цією версією є проблема, слово нізвідки теж може мати подвійний наголос (принаймі по моєму орфографічному словнику), а воно праворуч.
Карта мордвы
• 11 октября 2018
Завдання з лінгвістики, дочка вирішила, але теж цікаві версії інших людей.